מרגש: השחקן שלומי יפרח מאשדוד מגשים חלום ילדות

השחקן שלומי יפרח עם מנכ״ל מלון ׳דן כרמל׳ בן ינובר.
שיתוף בפייסבוק
שיתוף בוואצאפ
שיתוף במייל

השחקן האשדודי שלומי יפרח, מי שכיכב בתור עבריין גדול בסדרה ׳השוטרים׳, הגיע בסוף השבוע שעבר למלון ׳דן כרמל׳ בחיפה, רגע לפני שהוא על הבמה במסגרת ההצגה ״הפרח בגני״ שהתקיימה סמוך לצאת שבת. שלומי ואשתו טליה נהנו מהטרקלין והבריכה וחזרו שבעים ומרוצים במיוחד. כמה ימים לאחר מכן, הוא עלה עם אותה ההצגה להופיע במשכן באשדוד ונשמע מרוגש במיוחד. בסוף ההצגה הוא אמר לקהל כי ״בתור ילד הייתי מתהלך הרבה באשדוד, הולך מאזור ב׳ הישן אל האזורים החדשים של אשדוד. מי שלא יודע המשכן הוא באמצע של אשדוד, אפשר לחלק את אשדוד לשתיים עד המשכן ומהמשכן. המשכן לאמנויות הבמה תמיד היה בשבילי האמצע של החיים שלי הייתי מסתכל על הלוויתן וחולם על הבמה הזאת, הייתי רואה את חדרי האיפור הדולקים ויודע שיש שחקנים שכרגע מתארגנים לעלות להצגה וחולם על הרגע שלי. לפני 10 שנים הופענו במסיבת הסיום של כיתה י״ב במשכן, עם הצגת סוף שנה שכתבתי וביחד עם המורים גם ביימתי, אבל התלבשנו על הבמה ואני עדיין חלמתי לחזור כשחקן ולהתבש בחדר ההלבשה הממוזג. ואכן כך היה אתמול, אני  כשחקן במבחזר הכי טוב בארץ כרגע התלבשתי בחדר ההלבשה והתרגשתי לקבל את מחיאות הכפיים. אני עוד עם דמעות מאתמול, כולם מתקשרים ונרגשים ואני עדיין לא מאמין שהילד שהלך ברגל וחלם, אתמול הגשים את החלום שלו, גם אם זה לא תפקיד ראשי, וגם אם זה רק לכמה דקות, זה עוד יעד שהגשמתי ובשבילי הוא המון״.

ספיר וליאור נרקיס חוגגים

אליה נרקיס, בנם של הזמר ליאור וספיר נרקיס חוגג השבוע את טקס בר מצווה במתחם האירועים GAVRIEL בנס ציונה עם שלל חברים ואורחים מהתעשייה.

בני הזוג ספיר וליאור נרקיס בעליה לתורה באירוע בוקר (צילום: שי אסיאג)
הגיע לי״ג מצוות. אליה ואביו ליאור (צילום: שי אסיאג)

אז חוץ מבני המשפחה האשדודית של אמא ספיר היפהפיה, וגם חברות ילדות של ספיר מאשדוד, בתוכנית האמנותית היו שם על הבמה הזמרים אושר כהן, אודיה, איתי לוי, ששון שאולוב וגם חתן הבר מצווה אליה נרקיס שביצע לראשונה על הבמה את שירו החדש "בינה מלאכותית" על הפקת האירוע – אילן אשר. על העיצוב – אלון חסון.

הצטרפו לקבוצת הוואצאפ של אשדוד 10:
כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

[ajax_load_more container_type="div" post_type="post" offset="1" destroy_after="10"]
[ajax_load_more container_type="div" post_type="post" offset="1" destroy_after="10"]
דילוג לתוכן