הרכש החדש של קבוצת הנשים בכדוריד: המאמן גלעד מאור

כדוריד נשים. המאמן גלעד מאור. צילום: באדיבות האיגוד האירופי
שיתוף בפייסבוק
שיתוף בוואצאפ
שיתוף במייל

גלעד מאור, מאמן נבחרת ישראל נשים, ומי שהוביל לאורך להצלחות ולתארים את קבוצות הגברים והנשים של מכבי ראשל"צ (והדריך כמובן בקבוצות נוספות) – חתם בקבוצת הנשים של הפועל אשדוד. מאור סוגר מעגל – כשהדריך בסוף שנות התשעים את נבחרת הבנות של תיכון מקיף ו' באשדוד (הגיע עימן לסגנות אליפות התיכונים, פעמיים) והוביל את קבוצת הנערות של הפועל אשדוד לזכייה בגביע המדינה. מאור ידריך גם את הנערות של המועדון – ובקבוצה הבוגרת שרוצה לעשות קפיצת מדרגה – צפויות החתמות של שחקניות בכירות.

מאור יחליף את חן אוחנה, שהדריך את קבוצת הנשים בשנתיים האחרונות, וימשיך בעבודה הטובה שעשה במחלקה הצעירה באימון קבוצות נערות וילדות.

מנכ"ל המועדון, ליאור גז: "הפועל אשדוד מרגישה בשלה לעשות קפיצת מדרגה בקבוצת הנשים, ולבסס את מעמדה באופן עקבי בצמרת ליגת הנשים בשנים הבאות. בשנים האחרונות דיברנו על תהליך, ונבנה כאן בסיס רחב הרבה בזכותו של חן אוחנה. לגבי גלעד מאור, הוא מאמן בעל ניסיון והישגים בכדוריד הישראלי. אנחנו משוכנעים שהוא יוביל את מחלקת הנשים קדימה. ייצור את החיבור הנכון בין שחקניות מקצועניות שיגיעו מבחוץ לבין השחקניות המוכשרות שצמחו והתפתחו במועדון, וחלקן משחקות בנבחרות הצעירות. אנחנו ניצור יחד את הבסיס להצלחה, תוך שמירה על הציביון המקומי״.

גלעד מאור: "אני שמח לסגור מעגל בהפועל  אשדוד. עבדתי במועדון בעבר במשך 3 שנים. הוא מועדון חם, משפחתי, עם פוטנציאל גדול מאוד בנושא הנשים. אחרי שנים מוצלחות במכבי ראשל"צ, חיפשתי אתגר מעניין שיקדם בעתיד ויוביל להיסטוריה. אשדוד מהווה אתגר גדול, ויש כאן תשתית מצוינת. פגשתי אנשים נהדרים שרוצים לקדם את כדוריד הנשים״.

כיתוב

הצטרפו לקבוצת הוואצאפ של אשדוד 10:
כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

[ajax_load_more container_type="div" post_type="post" offset="1" destroy_after="10"]
[ajax_load_more container_type="div" post_type="post" offset="1" destroy_after="10"]
דילוג לתוכן