הפרשת חלה עולמית לנשות אשדוד

ערב מרגש באוירה של התרוממות רוח מיוחדת התקיים אמש עם עשרות נשים בכל הגילאים, הפרשת חלה עולמית בסימן של עוצמה וגבורה נשית.

שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואצאפ
שיתוף ב email
שיתוף במייל

אהובה עמרם: :"הערב העוצמתי,יוזמה משותפת שלנו, כיועצת ראש העיר לקידום מעמד האישה ושל מיכל נהון, מעבירת הפרשות חלה וערבי נשים, הקדשנו לעילוי נשמתה ולזכרה של אווה דניאל אביבה איטח שהייתה מבין הנשים המובילות והבולטות בעיר שנפטרה לפני כחודש ימים".

לערב המרגש הגיעו חברותיה של אביבה שבאו להיזכר ולחלוק כבוד לאשה המדהימה שהייתה.
ולי אישית היה חשוב לספר על אביבה כחברה וכפעילה חברתית, בולטת ומשפיעה במועצת נשים ובפורום בעלות עסקים שאני מובילה.

הערב נערך בשיתוף המשפחה היה מלא בעוצמה ובאוירה רוחנית גדולה עם תמונותיה של אביבה על השולחן ונרות עטופים ביפי פניה.
נטע איטח בתה , בהתרגשות ובדמעות שסחפו את כל הנשים חברותיה של אביבה, פתחה בדברים נוגעים ללב לזכרה וציינה כי נוכחותה של אמה אמה מורגשת יחד איתנו, והעלו דמעות בפני כל הנשים.

מיכל נהון העבירה את הפרשת חלה מהודרת וסעודת אמנים יחד עם אסתר אוליאל עם ברכות סגולה לפרנסה לבריאות לזוגיות לפרי בטן ועוד ברכות שנשים בקשו,
עם קוסקוס טעים לשפע ושמחה, וכיבוד עשיר וטעים להנאת הנשים.

את הערב העוצמתי סיימנו בהרצאה שלי על המזמור "אשת חיל" המתאר את האישה האידיאלית שכתב שלמה המלך בפרק החותם את ספר החוכמה משלי.
המזמור הוא שיר הלל ושבח אותו קורא הבעל לאשתו בכל יום שישי לפני הקידוש כאות הערכה למעשיה ולפועלה למען חיזוק ושמירת ערכי בית יציב ונאמן.
את פסוקי המזמור פירשתי תוך השוואת המאפיינים של "אשת החיל" לתכונותיה של אביבה שבלטה ביופיה הרב ובפניה הקורנות בטוב לב, בהוד והדר לבושה תמיד, מטופחת עם חיוך וסבר פנים יפות שהאירו לכל אדם. אביבה הייתה רעיה אמא וסבתא חמה,דואגת ואוהבת , רודפת צדק, נדיבה אשת חסד שתרמה ופרשה ידיה לכל עני אביון, חרוצה, חכמה נבונה מעורבת חברתית יחד עם היותה אשת עסקים שאפתנית ומצליחה. את אווה דניאל, אביבה היקרה נזכור לעד כאשה מעוררת השראה ,
עליה נאמר "רבות בנות עשו חיל ואת עלית כלנה"

כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

הורדה לאייפון:

דילוג לתוכן