הפנינג למשפחות של מילואימניקים מגוייסים בקהילת אשדודטף

במרכז קהילתי נווה יהונתן, התקיים הפנינג ססגוני ומיוחד שכולו אתנחתא והפוגה עבור משפחות המגויסות בקהילת אשדודטף. יוזמה מרגשת של פבלינה וסשה, שתי אימהות מהקהילה, שבני זוגן משרתים במילואים

שיתוף בפייסבוק
שיתוף בוואצאפ
שיתוף במייל

מה לא עושים למען משרתות ומשרתי המילואים. תכניות רבות מוצעות להם באשדוד ולמשפחותיהם מוצעות לא מעט פעילויות במגוון תחומים, המותאמות לגילאי הילדים. אך אתמול נרשמה התרגשות מיוחדת במינה, עם הפנינג קסום וססגוני להורים ולקטנטנים בקהילת אשדודטף.

למי שלא זוכר, קהילת אשדודטף נולדה עבור הורים לילדים מגיל לידה ועד 3 ועבור הורים והורים שבדרך! בקהילה ניתן לקחת חלק במפגשים קהילתיים, להכיר חברי קהילה נוספים, להתייעץ ולהחליף רעיונות או להשתתף בפעילות שחברי הקהילה יוזמים. כך בדיוק נולד גם ההפנינג המיוחד מאתמול.

פבלינה וסשה, שתי אימהות מהקהילה שבני זוגן משרתים במילואים, יזמו את ההפנינג ובשיתוף עם חגית מרכז קהילתי נווה יהונתן וענבל מאורבן 95 הפיקו אירוע בלתי נשכח.

"האירוע כלל מופע מוסיקלי ליום המשפחה עם אולגל'ה, הקרנת סרט לאחים הגדולים, פינת יצירה וקיר ציור לצביעה, הכנת גלימות של גיבורי על לקטנטנים, ג'ימבורי, ליצנים מוכשרים מתיאטרון ברמוזה ועיסוי שיאצו להורים מקופ"ח מאוחדת" אומרת ענבל היימן, מנהלת קהילת אשדודטף.

כוחה של הקהילה שהיא משתמשת בכוחות ובמשאבים שלה עצמה עבור עצמה. כך נרתמו בנות נוער ממקיף א', שבמסגרת המחויבות האישית הן הגיעו לעזור להורים עם הילדים. כל הורה קיבל שי עם ספר 'משפחה במילואים' וכרית חימום שתפרו במתפרה הקהילתי בנווה יהונתן וגימלאי המתנ"ס הכינו שקיות ממתקים לכל ילד.

תלמידי בי"ס המגינים תרמו את חלקם באפיית עוגות. ומקיף ז' הביאו מאפים ועוגות לחלק למשפחות והמרכז להורות משמעותית חילק שובר ליעוץ זוגי ללא עלות לכל משפחה! ולבסוף בסוף, חתמו את האירוע בארוחת ערב בריאה ומזינה לכל המשפחה.

כל מי שהשתתף באירוע ציין כי הייתה חגיגה קהילתית מחבקת, תומכת ועוטפת בהרבה חום ואהבה וחלק מהמשתתפים הגיבו בחום ואמרו:
"וואוו אין מילים, היה מושלם, הילדים ואני ממש נהננו. תודה ענקית, חשבתם על כל פרט".
"תודה רבה היה ממש מקסים. היה כיף לראות שרואים אותנו".
"היה מושקע ומחמם את הלב לראות את ההשקעה והמאמץ שלכן בילדים ובנו".

הגדילו לעשות זוג הורים תושבי אילת אשר שוהים באשדוד והתלהבו במיוחד. "מאז שעזבנו את אילת, עברנו 3 מקומות. אשדודטף היא הסיבה שאני בוחרת להישאר בעיר אשדוד… בזכות אשדודטף הקמנו בית באשדוד ופה נישאר להרבה זמן. גאה להכריז שאני אשדודית". דומה שאין מחמאה יפה מזו המעידה על העבודה המסורה ועל הקהילה היפה המתגבשת בקהילת אשדודטף.

ענבל היימן: "אני רוצה להודות לכל מי שלקח חלק בהפנינג – לסשה ופבלינה, מרכז קהילתי נווה יהונתן, לאורבן 95, בי"ס מגינים, מקיף א', מקיף ז', גימלאי מתנ"ס נווה יהונתן, קופ"ח מאוחדת, תיאטרון ברמוזה. בזכותכם היה אירוע יוצא דופן מכל הבחינות. תודה לכם ותודה למשפחות המגויסות!"

הצטרפו לקבוצת הוואצאפ של אשדוד 10:
כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

[ajax_load_more container_type="div" post_type="post" offset="1" destroy_after="10"]
[ajax_load_more container_type="div" post_type="post" offset="1" destroy_after="10"]
דילוג לתוכן