העיתונאי עו"ד דניאל בילינסון תומך בעו"ד הלן גלבר לראשות העיר אשדוד

בילינסון לשעבר עורך ובכלים של עיתון "מקסימום" בשפה הרוסית, ומקורבו לשעבר של סגן ראש העיר בוריס גיטרמן

שיתוף בפייסבוק
שיתוף בוואצאפ
שיתוף במייל

בילינסון, 39, אב לשני ילדים תושב אשדוד, עורך דין ומגשר, מייסד ובעלים של חברת עורכי דין.
בילינסון נלחם על מיצוי זכויות נפגעי תאונות עבודה ותאונות דרכים אל מול המוסד לביטוח הלאומי וחברות הביטוח. בנוסף משרדו של בילינסון מתמחה בהסדרת מעמד אישי של זוגות מעורבים במשרד הפנים. בילינסון בין פועל רבות בהתנדבות ומנהל תיקי פרו- בונו לתושבי אשדוד מעוטי יכולת שזקוקים לסיוע משפטי.
בילינסון, הוציא לאור בעבר את העיתון "מקסימום" בשפה הרוסית. כמו כן, במשך שנים שימש בילינסון כמנכ״ל משרד פרסום אשר קידם עסקים רבים בעיר וכן עסק בהפקות אירועים והופעות רבות באשדוד לאמנים שהגיעו לישראל ואף הפיק את "יום רוסיה הבינלאומי" שנערך ב-40 מדינות בעולם
בילינסון מתנדב במספר מסגרות וכעת נמצא בקורס נהגי אמבולנס של מגן דוד אדום, ויחידת בראל לאיתור נעדרים.
הלן גלבר ,"אני שמחה על הצטרפותו של דניאל ועל הרצון שלו להיות חלק מהעשייה שלנו למען הציבור באשדוד, על כל מרכיביו"
"אני מכיר היטב את העשייה של הלן למען כל האוכלוסיות באדוד. אני מזדהה עם הרעיונות שלה ועם הדרך שלה ואני יודע שכל פניה להלן תקבל מענה וכל פניה תטופל במסירות" , התייחס בילינסון לתמיכה בגלבר המועמדת המובילה לראשות העיר.

"הלן יודעת לתת שירות ומענה לתושב, שלעיתים מוצא את עצמו ללא כתובת לקבלת עזרה. אני פה כדי לספר לכולם על האג'נדה החברתית של הלן, היא מועמדת עם המון אנרגיה, המון מרץ וכוחות, הלן מאמינה בעשייה ובאמת דואגת לתושבים. היו מקרים שאנשים פנו אלי לעזרה, ישר פניתי להלן, ויאמר לזכותה, כי היא תמיד נתנה מענה לכל פניה. במהלך השנים הלן טיפלה במגוון פניות שקיבלו מענה מהיר ומיטבי. שוחחתי עם הלן המון וכאשר קראתי את התוכניות שלה לעתיד העיר, אני סבור ובטוח שהידע שלה, האנרגיות, היכולות והתעוזה, היא תצעיד את אשדוד למקום טוב יותר."

הצטרפו לקבוצת הוואצאפ של אשדוד 10:
כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

[ajax_load_more container_type="div" post_type="post" offset="1" destroy_after="10"]
[ajax_load_more container_type="div" post_type="post" offset="1" destroy_after="10"]
דילוג לתוכן