הנוער באשדוד עלה לשלטון ליום אחד

מועצת הנוער העירונית ממשיכה את המסורת גם השנה עם עשרות נציגים שהחליפו את ההנהגה הבכירה של העיר ליום אחד

צילום: מייק אדרי
שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואצאפ
שיתוף ב email
שיתוף במייל

במסגרת יום חילופי השלטון שהתקיים היום (ג׳), נציגי מועצת התלמידים והנוער התלוו לבעלי תפקידים בעמדות מפתח משמעותיות כמו ראש העיר, המשנה לראש העיר ומחזיק תיק הנוער, מנכ״ל העירייה, מנכ״ל החברה העירונית וראש תחום הנוער, השתתפו בפגישות ובאירועים שונים והשמיעו את ״קול הנוער״ בפני מקבלי ההחלטות.

היום המשמעותי הושק בטקס פתיחה חגיגי שנערך באולם מועצת העיר, במהלכו הועבר ׳מפתח הנהגת העיר׳ מראש העיר ליו״ר מועצת הנוער.

ראש העיר, ד״ר יחיאל לסרי: ״אתם גאווה גדולה לעיר, כל אחד ואחת מכם. אנחנו יכולים להיות שקטים ובטוחים לגבי הנהגת העיר בעתיד. אתם עם מודעות מאוד גבוהה לשליחות הציבורית, למחויבות לתושבים, להבנה מהי מנהיגות ומהי האחריות שמוטלת על המנהיגות״.

״אני שמח מאוד על הזכות הכפולה שנפלה בחלקי״ אומר אורי זרביב, יו״ר המועצה שהחליף את ראש העיר. ״בראש ובראשונה, על הזכות לעמוד כאן ולדבר בשם הנוער. ובנוסף, גם על הזכות להיחשף לגודל ועוצמת התפקיד של ראש עיר״.

בין ההישגים המשמעותיים שנרשמו ביום זה נמנים בין היתר תכנון אירועי הקיץ לנוער והתקדמות בעניין תעסוקת הצעירים במהלך חופשת הקיץ.

מועצת התלמידים והנוער העירונית הינה הגוף הרשמי המייצג את כלל בני ובנות הנוער בעיר ובאים בה לידי ביטוי שלל גווני הנוער, רצונותיו צרכיו. פעילות המועצה פותחת עבור העיר נתיב עבודה מסודר ומאורגן מול הגוף המהווה למעשה מועצת עיר צעירה.

כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

הורדה לאייפון:

דילוג לתוכן