המשרד להגנת הסביבה אישר את הוצאת ההיתרים ברובע פארק לכיש אשדוד

המשרד להגנת הסביבה אישר לאחרונה כי אין מניעה לקידום היתרי הבנייה לכלל המגרשים בשטח תכנית פארק לכיש . עבודות הפיתוח ברובע פארק לכיש – הרובע החדש הנבנה בצפון אשדוד-יימשכו וכעת גם אין מניעה מהוצאת ההיתרים ליזמים השונים ברובע

שיתוף בפייסבוק
שיתוף בוואצאפ
שיתוף במייל

"אין מניעה בהיבט סיכונים משינוע ואחסון חומרים מסוכנים, לקידום היתרי הבנייה לכלל המגרשים בשטח תכנית פארק לכיש". כך כתבה מנהלת מחוז דרום במשרד להגנת הסביבה, עדית אורלב, במכתב למנהלת הסכם הגג באשדוד השבוע . במנהלת, שאחראית על בניית הרובע החדש במסגרת יישום הסכם הגג, בירכו על הבשורה ואמרו כי העבודות ממשיכות ביתר שאת.
ברובע פארק לכיש אשדוד ייבנו 2700 יחידות דיור, לצד קריית ספורט מודרנית, הכוללת אצטדיון כדורגל עם 20 אלף מקומות ישיבה, היכל כדורסל ובריכת שחיה אולימפית. הרובע החדש ייבנה לאורכו של נחל לכיש, אחד מסמליה של העיר בחלקה הצפוני של אשדוד וממזרח לנמל, בין נחל לכיש ממערב לרחוב הרצל ממזרח ויתפרש על כ-617 דונם. חברת אורון תשתיות בע"מ החלה בעבודות התשתית, אשר יארכו 24 חודשים ועלותן כ-45 מיליון שקלים.
בהוראות התוכנית המדוברת להקמת הרובע, תכנית תמ"ל 1062, נקבע כי היתרי הבניה בשטח תלויים בבדיקה ואישור המשרד להגנת הסביבה בדבר העדר מגבלות סיכון מחומרים מסוכנים. האישור נדרש בשל קרבתו של הרובע לנמל אשדוד. לאחרונה, לצד עבודות הפיתוח בשטח, התקבלו בקשות להיתרי בניה בתחום תכנית פארק לכיש.
לאחר בדיקה שנערכה עם אנשי המקצוע במחוז ובמטה וכן עם ראש תחום תעשיות במחוז דרום , נשלח המכתב למנהלת הסכם הגג ולפיו יש אישור להמשך הפיתוח ולהוצאת היתרי הבניה. במנהלת הסכם הגג אשדוד מברכים, כאמור, על האישור שניתן להמשך פיתוח הרובע ולהיתרי הבניה אשר נמצאים בהליכי תכנון מתקדמים.

הצטרפו לקבוצת הוואצאפ של אשדוד 10:
כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

[ajax_load_more container_type="div" post_type="post" offset="1" destroy_after="10"]
[ajax_load_more container_type="div" post_type="post" offset="1" destroy_after="10"]
דילוג לתוכן