המשט הוורוד

הלביאות בוורוד ערכו משט זיכרון בים. "המשט נועד מצד אחד להדגיש את הניצחון שלנו נגד הסרטן ומצד שני לזכור את מי שלא שרד וגם לעורר מודעות" אומרת חלי אלקיים, מיוזמות המשט

צילום: יעקב פול אוזן
שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואצאפ
שיתוף ב email
שיתוף במייל

חותרות לבריאות. חברות קבוצת "הלביאות בורוד" באשדוד, הסניף האשדודי של התנועה העולמית של נשים שחלו בסרטן וחותרות, ציינו מלאת שנה לפתיחת הקבוצה באשדוד ויצאו למשט זיכרון בים. המשט יצא בבוקר יום שישי 12.6.20 מחוף הקשתות אל הים הפתוח. 13 חברות הקבוצה עלו על סאפ גדול מלוות בחברות ממועדון הגלישה waves של יוסי ברגר. על הסאפ היו בלונים בצבעי ורוד לבן, כצבע המאבק לסרטן השד. בעומק הים הן הפריחו את הבלונים וערכו את טקס הזיכרון וחזרו לחוף.

"המשט נועד מצד אחד להדגיש את הניצחון שלנו נגד הסרטן ומצד שני לזכור את מי שלא שרד וגם לעורר מודעות" אומרת חלי אלקיים, תושבת אשדוד בת 58 שהתמודדה עם סרטן וניצחה, ויזמה את הקמת הסניף באשדוד, בשיתוף פעולה של העירייה. ״אנחנו מתכוונות כל שנה לערוך משט כזה ולהקדיש אותו למי שנפטר מסרטן" היא אומרת. המשט, הוקדש לזכרם של תושבי אשדוד עדנה לסקר ז"ל ורועי מנצור ז”ל. "עדנה היא אמא של מי שעיצבה לנו בהתנדבות את הפליירים", מספרת חלי, "ורועי הוא בנה של אחת מהלביאות בוורוד".


במשט ציינה חלי כי המשט בסאפ מסמל יותר מכל כוח נחישות וחיים: "באוגוסט לפני שנה התגשם החלום הקטן שלי לפתוח קבוצת נשים מחלימות מסרטן שחותרות על סאפ. לא הייתי מצליחה ללא הייתה לי מעטפת של עזרה ותמיכה של רבים וטובים שנתנו יד ושילבו את עבודתם וזמנם הפרטי להקמת מיזם חשוב זה. לכן אנו הגולשות בורוד רוצות להודות לגברת מירי בן דוד מנהלת מחלקת הבריאות ,ולעו"ד אורית אולמוזלינו –רייז חברת מועצת העיר ומחזיקה תיק קידום האישה ,לאהובה עמרם יועצת לראש העיר בענייני נשים ,שעזרו תמכו והאמינו בפרויקט החשוב הזה.

ויחד עם מר יוסי סרוסי מעמותת גלשן רתמו את יוסי ברגר ממועדון הגלישה waves האיש היקר שהכניס אותנו למשפחת הגולשים בחיבוק אהבה ונתינה אין סופית ,כל אימון איתו הייתה חוויה מאתגרת שמסתיימת עם סרטונים וצילומים מרהיבים, יחד איתו יש את המדריכות המדהימות מירב ולידיה היקרות שגורמות לנו להבין שהכל אפשרי בכל גיל . לורד צרפתי האחת ויחידה ולעמותת "רשת מרגלית והדסה" שבראושה עומד יואב עזרן שדאגו לנו לביגוד גלישה איכותי ומרשים".

 חלי אלקיים קוראת לעוד נשים שמתמודדות עם סרטן להצטרף ללביאות בוורוד. לפרטים להתקשר 054-4890310
כיתוב

דילוג לתוכן