המרכז לפיוט ושירה אשדוד מגיש: בקשות עם פייטני האנדלוסית שמעון אילוז ודוד ויצמן

בשבת הקרובה, פרשת "בא" בבית כנסת "בית א-ל" ברובע ג', תתקיים שבת בקשות עם פייטני האנדלוסית הדגולים שמעון אילוז ודוד ויצמן שינעימו את התפילות יחד עם מקהלת פייטני המרכז לפיוט.

שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואצאפ
שיתוף ב email
שיתוף במייל

כמדי שנה, המרכז לתרבות אנדלוסית ולפיוט בישראל ממשיך במסורת ועושה חיל עם שירת הבקשות בבתי כנסת ברחבי  אשדוד.

שירת הבקשות עם מקהלת פייטני המרכז לפיוט ושירה יתקיימו בשבתות בשעה 4:00 לפנות בוקר ובערבי שבתות בשעה 21:00 בהשתתפותם של גדולי הפייטנים בישראל.  עד כה נערכו שבתות בביתי כנסת מרכזיים בעיר.

המרכז לפיוט ושירה  הוקם לפני כ33 שנים במטרה להנחיל ולהשריש את התרבות האנדלוסית באשדוד ובכל בית בישראל לדורי דורות. על אף הקושי בשנת הקורונה לא פשוטה ,בסיוע משרד התרבות ועיריית אשדוד המרכז מעצים את פעילותו ויוצר אירועי תרבות מיוחדים ומקוריים. המרכז לפיוט בפרט  ממשיך בפעילות  מפוארת הכוללת שבתות בקשות, פסטיבלים תרבותיים, ערבי שירה יחד עם גדולי הפייטנים והאמנים בארץ.

מתפללים שלקחו חלק בשבתות מספרים על חוויה בלתי נשכחת של פיוטים העלו להם זיכרונות מבתי הכנסת במרוקו, הצלילים הייחודיים למנגינות האנדלוסיות, שהחזירו אותם לזיכרונות של בית הוריהם, "חוויה בלתי נשכחת שאנו ממליצים לכולם להצטרף ולחוות יחד אתנו בשבתות"

בשבת הקרובה המרכז ממשיך בקיום שבת בקשות מיוחדת פרשת "בא" בבית כנסת בית א-ל ברובע ג' עם הפייטנים שמעון אילוז ודוד ויצמן שינעימו את התפילות יחד עם מקהלת הפייטני המרכז לפיוט.

אנו מזמינים את כלל הציבור להמשיך לבוא ולקחת חלק בשבתות ולהצטרף לשירה המצמררת והמרגשת שהייתה לנו בשבתות שנערכו עד כה.

כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

הורדה לאייפון:

דילוג לתוכן