המסעדה האשדודית האהובה נסגרת

צילום: יוני חזיז
שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואצאפ
שיתוף ב email
שיתוף במייל

אחרי 8 שנים שמסעדת רונג׳אן הביעה לחיך האשדודי את המטבח התאילנדי, נסגרת  המסעדה המצליחה את שעריה לעת עתה. המסעדה ברחוב הטיילת בבעלות אבי אביטל ורעייתו רונג׳אן נחשבה סיפור הצלחה בעיר. בני הזוג החליטו לקחת פסק זמן ולנסוע לביקור בתאילנד אצל משפחתה של רונג׳אן. לכל המודאגים בני הזוג מבטיחים לחזור עם כוחות מחודשים. פריחה כבר מתגעגעת‫…‬

תראו כמה כיף למיטל גיאת שקיבלה ביום חמישי האחרון, טלפון מפתיע מקניון ׳סימול׳. מיטל עובדת ביומיום בבניין הסמוך לקניון ובאופן קבוע קופצת אחרי שעות העבודה לעשות שופינג בקניון. בשופינג האחרון שעשתה ב׳זארה׳ הציעו לה למלא הטופס להגרלה בקניון.

"אני אף פעם לא זוכה בכלום, אך בכל זאת מילאתי ואמרתי אולי הפעם" אומרת מיטל בהתרגשות ואכן הפעם בקיבלה טלפון ונאמר לה שזכתה בהגרלה של קניון סימול במבצע "יש חשמל באוויר". מיטל לא האמינה שזכתה בכל מוצרי החשמל לבית ואת ההתרגשות לא יכלה להסתיר גם כשהגיעה ביום ראשון האחרון לאסוף ממשרדי הקניון את שובר הזכיה. פריחה מאחלת שנה טובה וחג שמח.

פריחה רוצה לפרגן לעו״ד יפעת בן אבי – בראון, שמופיעה השבוע בגיליון החגיגי של ׳לאשה׳ תחת הכותרת ׳לוחמות הצדק׳ מאת העיתונאית שוש רוטנברג. בכתבה מספרת יפעת על העיסוק שלו כעורכת דין המתמחה בחדלות פרעון ועל הרצון שלה לעזור דווקא לאנשים שקרסו כלכלית וזקוקים לגורם שיסייע להם כלכלית וכמובן נפשית. אגב, יפעת סיפרה שאם לא הייתה עורכת דין – הייתה וטרינרית. ״אהבתי הגדולה ביותר הינה בעלי חיים. בביתי מתגוררים יחד עימי ומשפחתי – 3 כלבים, 2 חתולים, צ׳ינצילות, אוגרים, שרקנים, תוכים, סנאים ודגים״.

פריחה רוצה לאחל המון מזל טוב‫,‬ לפעיל החברתי ואחד מיוזמי מחאת השבת גיא סער ואשתו שירה שהפכו השבוע להורים‫,‬ כאשר בתם הבכורה הגיחה לעולם ביום שישי בבית חולים ׳קפלן׳. שלושה ימים לאחר הלידה  בירך הרב מאיר אבוחצירא את התינוקת, ששמה בישראל ‫ אמילי ואמר לסער כי "בת בכורה סימן לבנים". האב הטרי מתרגש מהמעמד והבטיח לבתו שימשיך ויפעל ויעשה הכל על מנת שהעולם אליו היא תגדל יהיה טוב יותר. 

פריחה שמעה שבמסגרת ביקורו של חבר המועצה אלי נכט בכנסת‫,‬ הוא נפגש עם מספר חברי כנסת ושרים, ובהם חה״כ קטי שטרית‫.‬ ״אני חייב לציין לחיוב את פעילותה והנכונות תמיד לסייע של ח״כ קטי שטרית. כל פנייה נענית במהירות וביעילות, הכל בתשומת לב וברצון טוב. היום חה״כ שטרית יחד עם לשכתה המצוינת סייעה לי בעניין של עולה חדש מול משרד הרישוי ועל כך נתונה לה תודתי״‫, אמר נכט.‬ אגב‫,‬ עוזר התקשורת של שטרית‫,‬ הוא אשדודי‫,‬ נועם אלטחן‫,‬ שעבד במשך מספר שנים בעיתון ״השבוע באשדוד״‫.‬

שבוע שעבר. אל מסעדת אידי המפורסמת מגיע הזמר שלומי שבת להרמת כוסית לכבוד השיר החדש שהוא השיק ״להוריד לך את הירח״, שיצא לאור בסגר הראשון. אידי דאג לפנק יופי יופי את הזמר האהוב ולקינוח השניים הצטלמו יחד למזכרת. פריחה מחפשת מישהו שיוריד גם בשבילה את הירח…

פריחה רוצה לפרגן לתלמידים הלומדים באמית י' אשדוד‫,‬ אשר שלחו פיצות למורים שלהם‫,‬ שנאלצו להכנס לבידוד‫,‬ והמשיכו ללמד גם מרחוק‫.‬
כדי לעודד את המורים, יזמו התלמידים והצוות משלוח של פיצות וממתקים לכל המורים המבודדים. גם לתלמידים המבודדים דאגו בצוות ומחנכים עברו בין הבתים וחילקו ערכת "עידוד בבידוד" הכוללת חוברת פעילות, משחקים ומתוקים.

"המציאות איננה פשוטה". אומר מנהל בית הספר מוטי ארבל. "ישנם מורים שלא יחגגו את ראש השנה עם משפחתם בגלל הבידוד, אבל מסירות הנפש למען התלמידים היא גדולה מאוד והם אינם מפסיקים ממלאכתם". 
פריחה מפרגנת על היוזמה‫.‬

 זה שעובדי נמל ידועים בתרומתם לקהילה‫,‬ פריחה כבר יודעת וגם שמעה על קבוצת הווטסאפ של הטבות בה חברים עובדי נמל. עובדי נמל החברים בהסתדרות הלאומית‫,‬ החליטו לוותר על השי שקיבלו מהארגון שעון יד ולתרום את אותם לילדי פנימייה. פריחה אומרת כל הכבוד.

כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

הורדה לאייפון:

דילוג לתוכן