המועצה הדתית אשדוד: מועמדו של החבר הטוב של ראש העיר לסרי, המוהל האהוב, דוד בן מנחם בסכנה

לסרי נקלע לבעיה לא קלה: מה יעשה עם חברו הקרוב, המוהל בן מנחם? בין השניים יחסי קירבה עמוקים והערכה הדתית גדולה מאוד. האם יוותר עליו? האם אחרי 40 שנה בהם מכהן בן מנחם כחבר מועצה דתית הוא זה שיגרום לו ללכת הבייתה?. כל הפרטים

שיתוף בפייסבוק
שיתוף בוואצאפ
שיתוף במייל

המהלך המפתיע של בחירה מחדש של הרכב המועצה הדתית באשדוד, מייצרת בעיה קשה לראש העיר אשדוד ד"ר יחיאל לסרי וכאבי ראש לא קלים: מה יהיה עם בחירתו מחדש של המוהל הפופולרי דוד בן מנחם, נציגו של לסרי מזה 15 שנה למועצה הדתית. הפלונטר: ללסרי רק 2 מנדטים והוא יצטרך למנות מטעמו את הרב עובדיה דהן המכהן כיו"ר, לאחר שהרב פינטו שינה דעתו ובחר אחר במקומו של דהן, את אילן וענונו.


לסרי נקלע לבעיה לא קלה: מה יעשה עם חברו הקרוב, המוהל בן מנחם? בין השניים יחסי קירבה עמוקים והערכה הדתית גדולה מאוד. האם יוותר עליו? האם אחרי 40 שנה בהם מכהן בן מנחם כחבר מועצה דתית הוא זה שיגרום לו ללכת הבייתה?. בן מנחם נחשב לאחד מאנשי אמונו הגדולים של לסרי ותמך בו מאז ומתמיד.
בן מנחם הוא המוהל הכי ידוע בישראל, פופולרי ואהוב מאוד על תושבי אשדוד. הוא מכהן במשך 4 עשורים כחבר מועצה דתית באשדוד ונגיש מאוד לכל אחד בעיר, בשל צניעותו וחיבתו לתושבי העיר שמחזירים לו אהבה גדולה. הוא מוגדר לא רשמי, 'זקן חברי המועצה הדתית', וכיהן תחת כל ראשי המועצה הדתית לדורותיהם. החל מהרב פנחס אבוחצירא ז"ל, הרב מנחם פולק ז"ל, הרב שלמה אליזרע ,שיבדל לחיים ארוכים והרב הנוכחי, הרב עובדיה דהן.
בשיחה עם בן מנחם אמר לאשדוד10 :"מה שיורו לי כבוד הרב חיים פינטו וראש העיר ד"ר יחיאל לסרי, אעשה. אני אשמח להמשיך לכהן במועצה הדתית. אם ירצו אותי אני בשמחה יעשה כל מה שיבקשו ממני".

הכתבה שמסעירה את העולם הדתי באשדוד :

הרכב המועצה הדתית אשדוד נפסל: זאת לאחר שהרב הראשי פינטו שינה את שמו של מועמדו – חדשות אשדוד – אשדוד10

הצטרפו לקבוצת הוואצאפ של אשדוד 10:
כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

[ajax_load_more container_type="div" post_type="post" offset="1" destroy_after="10"]
[ajax_load_more container_type="div" post_type="post" offset="1" destroy_after="10"]
דילוג לתוכן