הלן גלבר קוראת לסרי ולסרי לפרוש מהמירוץ, לחמני:" כנופיה השתלטה על אשדוד"

הכתבה הערב ב12 לא עשתה טוב למועמדים אבל לא עשתה טוב לתדמיתה של העיר אשדוד שלא יורדת מהכותרות אגב הבחירות. המועמדים מגיבים והיזם עו"ד צחי אבו שהוזכר בכתבה מאשים את המועמדת הלן גלבר:"את יזמת את הכתבה.פשוט בושה". ולעיר אשדוד, הכתסה עשתה רק רע

שיתוף בפייסבוק
שיתוף בוואצאפ
שיתוף במייל

המועמדת לראשות העיר אשדוד עו"ד הלן גלבר:"יחיאל לסרי וברק סרי, אם באמת אכפת לכם מאשדוד, מחר באופן סמלי ערב יום כיפור, שניכם צריכים להתנצל ולהודיע על פרישה מהחיים הציבוריים ומהבחירות לאלתר"

גלבר הגיבה בכך על הכתבה ב12 של עומרי מניב שפרסם כי באשדוד קרב טייקונים בין אנשי העסקים גקי בן זקן לבין עו"ד צחי אבו שכל אחד מהם תיצך במועמד לראשות העיר. בכתבה תואר הקשר בין בן זקן ליחיאל לסרי ועל כך שהחברות ביניהם הניבה לבן זקן תמורות לכאורה ביחס טוב מצד העירייה לפרויקטים שלו. בעיקר בפרויקט מער דרום. בעירייה כמובן מכחישים. כמו כן נטען כי בן זקן בכריית חולות במער דרום ללא נכרז ובאישור העירייה.

בכתבה הועלו עוד פרשיות בהם מעורב בן זקן בתמיכה של עיריית אשדוד בפרויקטים ששייכים לו.

כמו כן תוארו מהלכים בוועדת בניין ערים על הצבעותיו של יו"ר ועדת תכנון ובנייה גבי כנפו לפיהם הצביע בעד פרויקטים של בן זקן בניגוד עניינים. כנפו טען כי כל מהלך שלו עבר אישור ייעוץ משפטי. בן זקן גם שיגר תגובת הכחשה.

גלבר:"אחרי הכתבה ששודרה הערב בחדשות 12, כתבה שהמיטה בושה ענקית על עיר שלמה (וגם הסבירה מצוין מדוע היא מתדרדרת בכל התחומים ומדוע כל הצעירים נוטשים אותה), מוטב אם תפרשו שניכם לבתיכם ותשאלו את עצמכם היכן טעיתם, וגם לא יזיק שתבקשו סליחה מתושבות ותושבי אשדוד על שביקשתם את אמונם.

ולכם תושבים יקרים אני קוראת שלא להתייאש. הרגילו אותנו לחשוב ש"ככה זה", אבל זה באמת לא חייב להיות. אפשר לנהל עיר גם בצורה עניינית ומקצועית כשרק טובת התושבים קובעת. כל מה שצריך זה עמוד שדרה.

ייקח לנו זמן לנקות את הריקבון שהצטבר ב-15 השנים של לסרי וגם את זה שעולה מכיוונם של פוליטיקאים אחרים, אבל אנחנו נעשה את זה כי אין לנו עוד אשדוד".

עו"ד צחי אבו בתגובה להלן מצביע עליה כמי שהביאה בושה לעיר בכך שהיא יזמה את הכתבה ועוד בערב כיפור. . "הלן יקרה, מי שהביאה את הבושה הזאת לעיר בערב יום כיפור זו את." הגיב עו"ד אבו.. " את זו שבמשך 4 חודשים השקעת מאמצים רבים כדי שתצא הכתבה הזו. אפשר להתווכח על דיעות פוליטיות וזה בסדר. את ראויה אבל גם אחרים ראויים.
אחרים לא ירסקו את המרקם בעיר הזה כדי להצליח. את כן. את זו שצריכה לבקש סליחה מכל תושבי אשדוד. אני השתתפתי בכתבה כי אני לא מתחמק ולא מסתיר דבר. תספרי לכולם את האמת: את בישלת אותה בערב כיפור. בושה."


אלי לחמני – יו"ר האופוזיציה והמועמד לראשות העיר אשדוד מסר בתגובה לכתבה בחדשות 12 הערב: "החשיפה המדהימה בערוץ 12 מוכיחה: אשדוד שבויה בידי כנופיה מושחתת. עד כאן! אשדוד חייבת מנהיג חזק וישר! אני היחיד שיחזיר את אשדוד לתושבים. את הבושה הזו אי אפשר למחוק! מיליוני הצופים בכל רחבי המדינה, ביניהם כמובן עשרות אלפי אשדודים ראו הערב כיצד עיר נהדרת בישראל נכבשה בידי כנופיית טייקונים ש"רכשו" לעצמם פוליטיקאים מקומיים, ועושים לעצמם מאות מיליוני ש"ח על חשבונם של תושבי העיר התמימים.

יחיאל לסרי וברק סרי "כיכבו" יחד עם הטייקונים הקבלנים, בכתבה הארוכה שחשפה את "אם כל השחיתויות" שהתגלו אי פעם ברשות מקומית כלשהי בישראל – ואם נוסיף לכתבה הזו את החשיפות והשערוריות הבלתי יאומנו שהתקשורת הארצית חשפה אודות המועמדת הנוספת הלן גלבר, במהלך השנים האחרונות, נגיע כולנו למסקנה ברורה וחדה: חייבים להציל את אשדוד. רק מנהיג ישר דרך יידע לקחת את העיר, לעשות בה סדר, לנקות את כל העשבים השוטים, לחשוף את כל השחיתויות ובעיקר להחזיר את אשדוד לתושביה. בסקר האחרון שנערך על ידי "מכון סמית" בשבוע שעבר באשדוד קבעו תושבי העיר כי ד"ר אלי לחמני הוא המועמד היחיד ש-57% מתושבי אשדוד בטוחים שהוא היחיד שיכול להציל את אשדוד ולהחזיר אותה לפסים הנכונים, כי רק לד"ר אלי לחמני יש את הכישורים האישיים המושלמים, הניסיון העצום, אבל בעיקר כי הוא ישר כמו סרגל – ואותו אף אחד, כולל אף אחד לא יכול לקנות!!!"

סגן ראש העיר אשדוד עו"ד אלי נכט המועמד לראשות העיר אשדוד:""הערב צפינו בכתבה של עומרי מניב מערוץ 12, ואני רוצה רק לחזק ולומר שלאשדוד מגיע ראש עיר שאינו תלוי באף אחד, ראש עיר נקי כפיים, ראש נקי וחף מאינטרסים זרים. לתושבי אשדוד מגיע ראש עיר שזהותו לא נקבעה על ידי אריה דרעי או על ידי השר גולקנופף"

הצטרפו לקבוצת הוואצאפ של אשדוד 10:
כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

[ajax_load_more container_type="div" post_type="post" offset="1" destroy_after="10"]
[ajax_load_more container_type="div" post_type="post" offset="1" destroy_after="10"]
דילוג לתוכן