"על פי מתווה משרד החינוך, הלימודים באשדוד מחר בשטחים פתוחים ובקבוצות של 9 תלמידים"

ראש העיר אשדוד ד"ר יחיאל לסרי:"לאור מתווה החזרה ללימודים של משרד החינוך – בערים אדומות וכתומות הלמידה באשדוד תתקיים בשטחים פתוחים". לדברי לסרי זו יכולה להיות הזדמנות לתלמידים להתאוורר

שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואצאפ
שיתוף ב email
שיתוף במייל

"אשדוד, ע"פ הרמזור כרגע הינה עיר כתומה עם ציון של 7.5 בדירוג הרמזור, וכל רובעי העיר ללא יוצא מן הכלל-כתומים או אדומים. המשמעות היא שמחר הלימודים יהיו בשטחים פתוחים בדומה ל-92 אחוז מהרשויות בישראל שגם הן לא חוזרות באופן מלא לשגרת הלימודים".

לדבקי לסרי:"על פי מתווה משרד הבריאות, ניתן לקיים לימודים באשדוד, רק מחוץ למבנים, ובקבוצות של עד 9 תלמידים"

לאור מזג האוויר הנוח הצפוי בימים הקרובים, ועפ"י מיפוי הצרכים בכל מערכת החינוך בעיר, יתקיימו בימים חמישי, שישי וראשון, מפגשי למידה והפגה חברתית, בחצרות של מוסדות החינוך, במתכונת הבאה:
✳️ גני ילדים:
יפעלו בקבוצות של עד 9 תלמידים למשך 3-4 שעות ביום בחצרות הגנים.
✳️ כיתות א'- יב':
קבוצות של 9 תלמידים למשך 4 שעות בחצרות בתי הספר, וככל שיידרש תתקיים הפעילות גם בגינות הצמודות לגדרות בתי הספר, תוך הקפדה על כללי הביטחון והבטיחות.
במשך היום והערב, תועבר הודעה להורים, על-ידי כל מורה או גננת, מכל גני הילדים ובתי הספר בעיר, בנוגע לחלוקת הימים ושעות הפעילות, והרכב הקבוצות בכל כיתת גן או בי״ס.
וביום ראשון, נעדכן אתכם על המשך הפעילות החל מיום שני.

לסרי:"אנו מודעים לעובדה שאין בזה פתרון מלא, וכמובן מיצרים על כך. אך בשל שיעורי התחלואה הגבוהים בכל הרובעים בעיר, כמו במרבית הישובים במדינת ישראל, חלים עלינו המגבלות האלה, עפ״י החלטת הממשלה, ועלינו להקפיד לפעול לפיהם, כדי למנוע התפשטות נוספת של נגיף הקורונה, וכדי לשמור על בריאות וחיי הילדים באשדוד.

אני שב ומפציר בכם להתחסן, כי החיסון מציל חיים, וזו הדרך היחידה לנצח את הקורונה ולהחזיר את אשדוד לירוקה, ולשגרת חיים ולימודים מלאה".

כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

הורדה לאייפון:

דילוג לתוכן