הלוחמים והלוחמות של 'מיתרים' משמחים חיילים

צוות עובדי החינוך ותומכות ההוראה של בית ספר 'מיתרים' אשדוד, נכנס השבוע למטבח להכין ארוחת ערב חלבית כיד המלך לחיילי צה"ל בבסיס ג'וליס ושמחו למעלה מ-100 חיילים בבסיסם. עם ישראל חי

שיתוף בפייסבוק
שיתוף בוואצאפ
שיתוף במייל

כחלק מהפעילות השוטפת של בית הספר 'מיתרים' לחינוך מיוחד, אשר לקח על עצמו בכל שבוע לעשות לפחות מעשה טוב אחד למען החברה, צוות בית הספר התגייס השבוע למשימה של קנייה והכנת מאכלים וקינוחים טעימים במיוחד ויחד הם יצאו לבסיס הצבאי.

לג'וליס הם הגיעו בעקבות בקשה של חייל שמשרת בבסיס ודודה שלו היא מורה בבית הספר. ברגע שהיא שמעה שהם זקוקים שם בבסיס למעט תמיכה ועידוד, היא גייסה את כל בית הספר לפעילות השמחה והמבורכת.

הם ערכו פריסה עשירה ומכובדת של כל המאכלים והקינוחים המתוקים שהכינו, ישבו לאכול יחד עם החיילים ומיד לאחר מכן המשיכו בחגיגה עם הדיג׳יי, חן לייבה, שמיד נרתם להתנדב למשימה ולהרים את האוירה.

גם פיני בלילי, כוכב נבחרת ישראל לשעבר בכדורגל, הצטרף למשימה ויחד עם צוות בית הספר הגיע להרים את המורל ולתמוך בחיילים האלופים ששומרים עלינו. הוא אף שיחק כדורגל עם החיילים והצטלם איתם. זאת לא הפעם הראשונה שבלילי משתף פעולה עם בית הספר.

כוכב הכדורגל כבר ביקר ב'מיתרים' אשדוד, בעבר לאירוע ההשקה של קבוצת הכדורגל של בית הספר ולפעילות ספורטיבית עם התלמידים.

"נתינה הינה מערכי היסוד המונחלים בבית ספרנו המבססת את הסולידאריות והערבות ההדדית בקהילת מיתרים", מסכמת מנהלת ב"ס מיתרים מעיין אברג'ל ומוסיפה: "אכלנו, שרנו, רקדנו ושמחנו יחד עם חיילי צה"ל. הגענו לחזק ויצאנו מחוזקים יותר. אנחנו מאחלים לחיילים היקרים שהשמחה והחיוך שהיו להם על הפנים בערב המרגש הזה, ילוו אותם כל ימי חייהם. שה׳ ישמור אותם ושיחזרו למשפחותיהם בריאים ומאושרים לאחר שהביאו למדינה שלנו את הניצחון. עם ישראל חי״

הצטרפו לקבוצת הוואצאפ של אשדוד 10:
כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

[ajax_load_more container_type="div" post_type="post" offset="1" destroy_after="10"]
[ajax_load_more container_type="div" post_type="post" offset="1" destroy_after="10"]
דילוג לתוכן