החל מהיום עידן חדש: אוטובוסים חשמליים על קו התחבורה החדש

היום במעמד ראש העיר ד״ר יחיאל לסרי, סגן ראש העיר שמעון קצנלסון, מר עודד כהן- מנכ״ל אפיקים ויועת שר התחבורה שני שלפמן נרשם אירוע חשוב בתולדות העיר. לסרי:"היסטוריה באשדוד וחג שמח לעיר"

שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואצאפ
שיתוף ב email
שיתוף במייל

‎אוטובוסים חשמליים הושקו בעיר, במסגרת מיזם התחבורה הציבורית, וסימנו את תחילתו של עידן חדש באשדוד – תחבורה ציבורית בראי העתיד.
‎בעירייה מברכים על המוגמר, הן על עבודות התשתית המורחבות שמשפרות באופן דרמטי את הנכסים החומריים של העיר, והן על תכנית התחבורה החדשה שמציעה התמודדות עכשווית עם אתגרי הניידות בערים שהולכות ונהיות צפופות.  

 
‎רבות דובר על מיזם התחבורה הציבורית באשדוד, פרויקט הדגל התחבורתי ואחד מהמיזמים היותר מורכבים היום אפשר היה לראות ולהשתמש בקווי התחבורה של המיזם. כזכור, פרויקט התחבורה הציבורית, המשותף לעיריית אשדוד ומשרד התחבורה, יצא לדרך בעקבות קול קורא ארצי, אליו נגשו 18 רשויות גדולות ואשדוד היתה העיר שזכתה בו, בעקבות תכנית מפורטת שהציגה ובזכות היכולת שלה להוציא את המיזם אל הפועל.


 
‎ייחודו של הפרויקט היה בכך שאשדוד היתה לעיר הראשונה בישראל שביצעה את המיזם המורכב באופן עצמאי, מתחילתו ועד סופו, ולכן לצד העבודות לשדרוג התחבורה הציבורית בעיר, נעשו עבודות תשתית נרחבות המבטיחות את המשך קידומה ושגשוגה של העיר, ובעיקר מאפשרת את יישומו של הסכם הגג עבור צעירי העיר ואת המשך התרחבותה של העיר, בהתאם לחזון העירוני.
 
‎עתה, עם השלמת העבודות הפיזיות במיזם, אנו עוברים לחלקו השני של המיזם – שלב השימוש בתחבורה הציבורית, ובעיריית אשדוד כבר נערכים להשקת האוטובוסים החשמליים אשר ינועו בעיר, החל מהיום , ויחליפו את צי האוטובוסים הישן. שילוב האוטובוסים החשמליים בפרויקט התאפשר הודות למשרד התחבורה אשר הקצו 10 מש"ח נוספים למיזם.

כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

הורדה לאייפון:

דילוג לתוכן