הותר לפרסום: עמית בוסקילה נרצחה וגופתו חולצה לישראל עם עוד גופות

3 גופות של חטופים חולצו על ידי צה"ל ממנהרה בג'בליה ברצועת עזה. אחת מהן עמית בוסקילה תושבת אשדוד שנחטפה ב7 לאוקטובר ממסיבת נובה. ראש העיר אשדוד ד"ר יחיאל לסרי:"אשדוד כולה כואבת את האסון"

שיתוף בפייסבוק
שיתוף בוואצאפ
שיתוף במייל

דובר צה"ל מאשר לפרסום כי שלוש גופות של עמית בוסיקלה שני לוק ויצחק גלרנטר שהוריו מתגוררים באשדוד חולצו מרצועת עזה.

השלושה נחטפו ממסיבת נובה ברעים ב7 לאוקטובר עעל ידי מחבלי החמאס. יצויין כי דבר הירצחה פורסם עוד בנובמבר אך לא היה לכך ביסוס.

וזו הודעת דובר צה"ל:

צה"ל ושב"כ חילצו את גופותיהם של החטופים יצחק גלרנטר, שני לוק ועמית בוסקילה ז״ל

גופותיהם של החטופים יצחק גלרנטר, שני לוק ועמית בוסקילה ז״ל חולצו הלילה (ו׳) במבצע משותף של צה״ל ושב״כ.

ממידע מודיעיני מאומת שברשותנו יצחק גלרנטר, שני לוק ועמית בוסקילה ז״ל נרצחו במהלך מתקפת הטרור האכזרית ב-7 באוקטובר בעיקול מפלסים, וגופותיהם נחטפו לעזה על ידי מחבלי חמאס.

גופותיהם של החטופים חולצו במהלך מבצע משותף של כוחות צה"ל והיחידה המבצעית של השב״כ, על בסיס מידע שעלה גם בחקירות שב"כ של מחבלים שנעצרו בשטח הרצועה ובהכוונה מודיעינית של מפקדת השבויים והנעדרים שבאגף המודיעין.

לאחר הליך זיהוי שבוצע על ידי גורמי רפואה במכון הלאומי לרפואה משפטית ומשרד הבריאות, נציגי צה״ל מסרו במהלך היום הודעה למשפחותיהם.
צה״ל ושב"כ משתתפים בצער המשפחות בשעה קשה זו.

דובר צה"ל קורא לציבור להימנע מהפצת שמועות וידיעות לא מבוססות, ולהישמע להודעות הרשמיות.

צה"ל והשב"כ ממשיכים, גם בשעה זו, בהפעלת כלל האמצעים המבצעיים והמודיעיניים, תוך נטילת סיכונים מבצעיים, על מנת לממש את המשימה הלאומית העליונה להשבת כלל החטופים והחטופות.

ראש העיר אשדוד ד״ר יחיאל לסרי בהודעה על הבשורה הקשה:"מסרבים להאמין – עמית בוסקילה שלנו איננה . קווניו, התפללנו, החזקנו אצבעות אך הבשורה המרה הגיעה ואיתה הידיעה על מותה של עמית בוסקילה בשבי חמאס. עמית, סך הכל בת 28 במותה, נחטפה על יד המרצחים מפסטיבל הנובה שבו חגגה את החופש. היא עוד הספיקה להתקשר לדוד שלה שמעון ולספר כי נורתה, אך מאז נותק איתה הקשר ומצבה לא היה ידוע. אשדוד כולה אבלה על מותה ומוסרת את תנחומיה למשפחתה האוהבת והכואבת. נעמוד לרשות המשפחה כל העת, ונלווה אותה ברגעים הכואבים האלה. יהי זכרה של עמית ברוך".

הצטרפו לקבוצת הוואצאפ של אשדוד 10:
כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

[ajax_load_more container_type="div" post_type="post" offset="1" destroy_after="10"]
[ajax_load_more container_type="div" post_type="post" offset="1" destroy_after="10"]
דילוג לתוכן