הוקם "ארגון השומרים אשדוד" פרטי למיגור הפשיעה ברובעים החרדיים

במקום בו המשטרה לא מעניקה בטחון ברובעים החרדיים באשדוד התארגנו תושבים והקימו ארגון שמירה לסיכול עבירות פליליות רבות ברובעים המזרחיים. כנס יסוד לארגון התקיים אמש

צילום: יהשוע פרוכטר
שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואצאפ
שיתוף ב email
שיתוף במייל

אמש, שעתיים וחצי לאחר צאת השבת, הגיעו לכינוס היסוד של ארגון 'השומרים אשדוד' עשרות תושבים אכפתיים, שברצונם להחזיר את הביטחון האישי לאזורנו, בפרט לאחר התגברות המקרים הפליליים ברובעי המגורים של המגזר החרדי בתקופה האחרונה.

כינוס היסוד התקיים באולם 'חדר הרב', ברובע ג', בשעה היעודה, הגיעו ובאו התושבים, והצביעו ברגליהם בעד הקמת הארגון החשוב שיפעל ללא מורא, בהכוונת הרבנים ובהתאם לחוק, למיגור מקרי הפשע הפליליים, באזורנו.

את הערב פתח בדברי ברכה, איש החסד ר' מרדכי זורגר, ומיד לאחר מכן ידיד הארגון עו"ד אפרים גריידינגר פתח בסקירה מקצועית על הנושא החשוב, והסביר בטוב טעם, מדוע חשוב להקים את הארגון, בצורה רצינית ואחראית, ואת עניין חוקיות הפעילות של המתנדבים המסורים כבר בעתיד הקרוב בעז"ה.

לאחר מכן המשיך את דבריו, וסקר את מטרות הארגון ואת מאמצי ההקמה עד כה, מייסד הארגון ר' מרדכי זורגר, אשר בדבריו הדגיש כי כל פעילות הארגון תהיה בשיתוף פעולה הדוק ועל פי הוראתם הישירה של רבני העיר שליט"א

במהלך הערב, התקיימה הצבעה בה הוחלט פה אחד, כי ר' מרדכי זורגר יקים וינהל את ארגון השומרים אשדוד וייצג בכבוד את מתנדבי הארגון מול הגורמים המקצועיים.

הנוכחים במקום העבירו את פרטיהם האישיים לרישום מסודר של מתנדבי הארגון, על המשך ההליך ופרטים נוספים נפרסם בימים הקרובים.

בעז"ה בימים הקרובים ייפגש מייסד הארגון ר' מרדכי זורגר עם רבני העיר אשדוד ויקבל מהם הנחיות ברורות על פיהם יקום ויפעל ארגון השומרים אשדוד.

אנו מברכים את שליחנו מייסד ארגון השומרים אשדוד ר' מרדכי זורגר, שיצליח ויעמוד במטרה החשובה, שהיא, החזרת הביטחון האישי לתושבי הרובעים החרדיים

כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

הורדה לאייפון:

דילוג לתוכן