הבחירות לארגון נכי צה”ל: ניצחון סוחף לקבוצת דני בן אבו

שיתוף בפייסבוק
שיתוף בוואצאפ
שיתוף במייל

ניצחון סוחף לקבוצתו של דני בן אבו בבחירות שהתקיימו השבוע לארגון נכי צה"ל במחוז השפלה. כל 13 המועמדים בקבוצתו של דני בן אבו נבחרו. ואילו כל הקבוצה השנייה בראשותם של רפי פרץ, מאיר גבאי ויגאל גמליאל שהתמודדה מול קבוצת דני בן אבו, נותרה בחוץ.

הבחירות בארגון נכי צה"ל מתקיימות אחת לחמש שנים. הארגון מחולק לחמשה מחוזות, מחוז: תל אביב, חיפה, השפלה (שכוללת את אשדוד), ירושלים ובאר שבע.

לארגון נבחרים 91 צירים מכל המחוזות, מחוז השפלה שכולל אשדוד יש 13 צירים, 91 צירים בוחרים את חברי הוועד הארצי (הוועד המנהל) שמורכב מ-21 צירים מתוך ה-91, וכל מחוז בוחר לו את היו"ר.

דני בן אבו היה יו"ר מחוז השפלה במשך כעשר שנים, ואינו יכול להתמודד על תפקיד זה, בגלל התקנון של הארגון. יחד עם זאת יוכל להתמודד על תפקיד יו"ר המועצה, וגם יכול להיבחר כחבר הוועד המנהל הארצי שכולל 21 צירים מכל המחוזות. מחוז השפלה מונה כשבעת אלפים נכי צה"ל.

מערכת הבחירות לארגון נכי צה״ל היתה סוערת מאוד, וזאת כאשר הקבוצה השנייה בראשותו של יגאל גמליאל הפיצה בקרב נכי צה"ל שהם דאגו לבנייה והשלמת בניית "בית הלוחם" באשדוד, דבר שרחוק מהאמת. כאשר ידוע מי שדאג לפני עשרות שנים להקמת "בית הלוחם" היה דני אבו עוד בתקופתו של צבי צילקר כראש העירייה, ובחודשים האחרונים דאג להשלמת המתחם.

הצטרפו לקבוצת הוואצאפ של אשדוד 10:
כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

[ajax_load_more container_type="div" post_type="post" offset="1" destroy_after="10"]
[ajax_load_more container_type="div" post_type="post" offset="1" destroy_after="10"]
דילוג לתוכן