ד"ר קזצקר מלאומית נבחר לרופא המסור של המדינה

במסגרת תחרות "הרופא המסור של המדינה" שנערך מידי שנה ע"י 'קרן דניאלי’, זכה רופא של לאומית ד״ר קזצקר

שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואצאפ
שיתוף ב email
שיתוף במייל

התרגשות של ממש נרשמה במהלך השבוע האחרון בהנהלת לאומית שירותי בריאות, כאשר אחד מטובי הרופאים המעניק שירותי רפואה במרכז הרפואי של לאומית באשדוד, זכה במכתב הוקרה מרגש במיוחד במסגרת תחרות "הרופא המסור של המדינה" שנערך מידי שנה על ידי "קרן דניאלי".

מדובר בד"ר יעקב קזצקר המשמש כרופא מומחה לרפואת ילדים במרכז הרפואי של לאומית שירותי בריאות בעיר אשדוד, הרופא אשר נחשב למומחה בתחומו זכה להמלצות רבות מקרב המוני לקוחות לאומית שירותי בריאות והוא כאמור נבחר להיות הרופא המסור של המדינה. במסגרת הפרס השבועי הניתן ע"י הקרן, הפתיעו את ד"ר קזצקר נציגות קרן דניאלי והנהלת לאומית במרפאתו ומסרו לידיו את המכתב המרגש. הלקוח הממליץ אף זכה בפרס בשווי 1000 ש"ח מתנת קרן דניאלי.

במכתב המרגש נכתב: "הרופא הוא רופא שממחיש את האמרה: כאשר אנושיות פוגשת מקצועיות. עם המון חן, סובלנות, ידע ושקט נפשי הוא מטפל בילדים. מעניק חיוך לילד ושקט נפשי להורה". הלקוח, תושב יבנה יצחק אליאסי, שיבח את הרופא במכתבו המרגש והוסיף כי "בכל פעם שהגעתי עם אחד הילדים ידע לאבחן בצורה מדויקת ולהעניק טיפול ראוי. אם יש מגיע – זה לו! אם יש צדק – הוא יזכה! אם יש הגדרה שמתאימה לד"ר יעקב – הוא 'הרופא של המדינה.' בהצלחה לד"ר קזצקר, בהצלחה לכולנו, רק בריאות".

המכתב שהגיע לידיו של הד"ר גרמו לו להתרגשות עצומה שכן מדובר במכתב הוקרה ייחודי המוענק במסגרת מבצע "הרופא המסור של המדינה" שנערך מידי שנה על ידי "קרן דניאלי". בטקס מרגש במיוחד שנערך מיד לאחר הזכייה בעיר אשדוד בהשתתפות הנהלת מחוז דרום והנהלת המרכז הרפואי סיטי של לאומית שירותי בריאות בעיר שם מעניק הד״ר שירותי רפואה, העניקו ראשי לאומית תעודת הוקרה לרופא הילדים המסור אשר קצר תשבחות מלקוחות רבים ששיבחו את שירותו המקצועי במיוחד.

כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

הורדה לאייפון:

דילוג לתוכן