ד"ר לסרי:"שוחחתי עם שרי הממשלה להכיר באשדוד כאזור מיוחד ולפצות תושבים ובעלי עסקים"

"אשדוד נמצאת במרחק 40 קמ' מהרצועה ומתמודדת עם איומים אחרים. העירייה תמשיך לפעול להכרה ופיצוי הולם לתושבי ועסקי העיר." אומר ראש העיר אשדוד ד"ר לסרי

שיתוף בפייסבוק
שיתוף בוואצאפ
שיתוף במייל

ראש העיר אשדוד ד"ר יחיאל לסרי בתום הערכת מצב. לסרי:"תושבי אשדוד, בהערכת המצב שכינסתי הבוקר התקבלו ההחלטות הבאות:

  1. הטילים הרבים שנורו אתמול לאזורנו, והנפילה בראשון לציון שגרמה עם נפגעים והרס רב, הם תזכורת לכך שיש לשמור על כל כללי המיגון והנחיות פיקוד העורף של הכי מוגן שיש. התושבים שיצאו לחדר המדרגות, אינם נפגעו.
  2. ראינו אתמול בכלי התקשורת התקהלויות רבות באיזור הנפילה. אנו מזכירים לכם שחל איסור מוחלט להגיע לאזור הנפילה. זה מסכן את חיי המתקהלים ומפריע מאוד לכוחות ההצלה והביטחון לבצע את תפקידם.
  3. הטסת טיסנים ורחפנים אזרחיים אסורה על פי חוק עד תום המלחמה. אתמול נער העלה רחפן ברובע יא', גרם לדאגה רבה והקפיץ את כל כוחות הביטחון. הדבר עלול היה חלילה לעלות בחיי אדם. הרחפן הוחרם על ידי המשטרה והנער מטופל חוקית.
  4. נערך סיור בנקודות האבטחה בכניסות לעיר ומצב האבטחה בכניסות משביע רצון.
  5. נערכים לסופ"ש עם כוננים פעילים בכל תחומי הפעילות של העיריה בחירום.
  6. מתחילת השבוע פתחתי בשיחות עם שר האוצר בצלאל סמוטריץ׳, יו״ר וועדת הכספים בכנסת הרב משה גפני, מנכ״ל משרד ראש הממשלה יוסי שלי, שרים וחברי כנסת שביקרו בעיר – להכיר באשדוד כאזור מיוחד במתווה הכלכלי של האוצר עבור תושבים ובעלי עסקים, כמו כן, הכרה בהוצאות של העירייה במלחמה. אשדוד נמצאת במרחק 40 קמ' מהרצועה ומתמודדת עם איומים אחרים. העירייה תמשיך לפעול להכרה ופיצוי הולם לתושבי ועסקי העיר.
  7. במסגרת ההקלות לתושבי העיר ובעלי עסקים שהם בסמכות העיריה, התקבלה החלטה שכל עסק שיש בידו רישיון או היתר שתוקפם פג או עתיד לפוג בין התאריכים 7.10.23 עד 7.1.24, תוקפם יוארך אוטומטית בשלושה חודשים נוספים מיום הפקיעה המקורי.
  8. הלמידה מרחוק ממשיכה וצוות החינוך נמצא בקשר ישיר ורציף עם התלמידים.

בוקר בטוח ושקט לכולם.

הצטרפו לקבוצת הוואצאפ של אשדוד 10:
כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

[ajax_load_more container_type="div" post_type="post" offset="1" destroy_after="10"]
[ajax_load_more container_type="div" post_type="post" offset="1" destroy_after="10"]
דילוג לתוכן