דרעי בתגובה לתמיכת אגודה בלסרי: מריץ מועמד מש"ס לראשות בני ברק, כדי לפגוע במועמד של אגודה

מלחמות החרדים: המהלך הדרמטי והמפתיע של אגודת ישראל שהודיעה על תמיכה מוחלטת בראש העיר אשדוד ד"ר יחיאל לסרי הובילה למהלך נגדי מפתיע לא פחות: דרעי הורה לח"כ אוריאל בוסו להתמודד לראשות עיריית בני ברק כדי לפגוע בסיכוייו של חנוך זייברט להיבחר. בני ברק היא העיר הכי חשוב לחרדים. שמח בביצה

שיתוף בפייסבוק
שיתוף בוואצאפ
שיתוף במייל

ש"ס באופן רשמי מודיעה הבוקר על כך שח"כ אוריאל בוסו יתמודד לראשות העכיר בני ברק. זאת בתגובה למהלך של אגודת ישראל לפיה הם תומכים בראש עיריית אשדוד ד"ר יחאיל לסרי לראשות העיר.

 כדי שהמועמד שאגודת ישראל,חנוך  זייברט ינצח שם הם חייבים את התמיכה של ש"ס. הכוח הפוליטי בבני מחולק בגדול לשלוש קבוצות: שליש ש"ס שליש אגודה ושליש דגל תצורה, הפלג הירושלמי, שלא בדיוק תומכים בזייברט, מה שמביא את ש"ס ללשון מאזניים ובלעדיהם יהיה קשה מאוד לאגודה לזכות בראשות העיר. דבריו של יו"ר יהדות התורה, והדיבורים בחודשים האחרונים שאגודה באשדוד תתמוך בלסרי ואוטו טו הוא מקבל את המכתת תמיכה המיוחל הרשמי, הדליקה את דרעי והוא ביצע מהלך.

המהלך : הוא הורה לח"כ אוריאל בוסו, אחיו של יהודה אבידן, להגיש מועמדות לראשות עיריית בני ברק. הוא אף הורה לו להחליף כתובת מפתח תקווה לבני ברק. מה הסיבה? לאותת לראשי אגודה שהדיל בבני ברק יהיה כזה: ש"ס ואגודה יתמכו במועמד שלהם, זייברט, ובאשדוד זה יהיה מהלך דומה ששניהם ביחד יתמכו במועמד מוסכם. דרעי כורך את הדילים בכל הערים: או ביחד או שכל אחד יילך לדרכו. בבחינת או שנהיה תלויים זה בזה או שנהיה תלויים זה ליד זה. בינתיים אגודה במהלך חד צדדי הודיעה  על תמיכה בלסרי. מה יקרה בפועל בהמשך? נמתין וניראה. 3.5 חודשים זה המון זמן.

אשדוד חשובה לחרדים כמו כפפה ליד. אשדוד נחשבת לעיר השלישית בגדולה בקרב חרדים ולראשי החרדים ברמה הארצית היא חשובה להם. בניו של האדמו"ר מגור מתגוררים בעיר, אריה דרעי פעמיים בשבוע מבקר בעיר ובכלל, יש להם תכניות גדולות לעיר. צריך להזכיר בעניין הזה שבבחירות לרשויות יש עוד שתי ערים שבהן עוסקים ראשי החרדים: ערד ובית שמש והעיר החשובה ליהדות התורה, בני ברק, יותר מדויק ,עיר שחשובה לאדמו"ר מגור.

הצטרפו לקבוצת הוואצאפ של אשדוד 10:
כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

[ajax_load_more container_type="div" post_type="post" offset="1" destroy_after="10"]
[ajax_load_more container_type="div" post_type="post" offset="1" destroy_after="10"]
דילוג לתוכן