דפנה ארמוני תופיע בפסטיבל "תיקון ליל שבועות" באשדוד

ארמוני תופיע בפסטיבל התיקון שיתקיים בערב החג בחוף ים ט"ו באשדוד, שהכניסה אליו חינם ותחת הנחיות התו הירוק. הפסטיבל כולל סדנאות, מעגלי שירה ותיפוף, חוויה ולימוד תורה בחברותא, מעשר בלילה עד שש בבוקר

שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואצאפ
שיתוף ב email
שיתוף במייל

פסטיבל תיקון ליל שבועות אלטרנטיבי מופק ב-30 שנים האחרונות בליל חג שבועות בחוף-ים ט"ו באשדוד על ידי צוריה שחר, פראפסיכולוגית ומפיקת אירועים מבר-אילן, תושבת העיר.

פסטיבל התיקון כולל הרצאות, סרטונים, הרקדות, שירים וסדנאות, ביניהן הופעה של הזמרת דפנה ארמוני, סדנת יוגה צחוק לפתיחת הלב לשמחה עם זיוה אביב דגן, מעגל טיהור רוחני אנרגטי עם ד"ר מימי עזריאלי, מעגל שירה מקודשת עם שחר אברג'יל, הרצאה על שיר השירים עם נועם גולן, שירה בציבור עם תופים בהובלת ציפורה ארז ואביאל אלון ולימוד תורה בחברותא עם מפרש פרשות השבוע "נכון להיום" דוד שחר.
הפסטיבל יתקיים באווירה מדברית, שתדמה את קבלת התורה על הר סיני.

הפסטיבל יתקיים בחוף-ים ט"ו באשדוד (חוף באר שבע ליד כיכר עין השמש) החל מהשעה 22:00 ועד 6:00 בבוקר. כל משתתף ומשתתפת מגיע בלבוש לבן עם שמיכה, מאכל או שתייה וגם כיסא. הכניסה חינם, תחת הנחיות התו הירוק.

תיקון ליל שבועות הוא לילה בו נשארים ערים עד עלות השחר, לומדים וקוראים בתורה, כדי לתקן את החטא של בני ישראל במעד הר סיני. לפי המסורת היהודית, בני ישראל נרדמו לפני קבלת התורה בהר סיני, ואלוהים נאלץ להעיר אותם בקולות ברקים ורעמים. לכן נהוג להישאר ערים כל הלילה ולעסוק בלימוד תורה.

כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

הורדה לאייפון:

דילוג לתוכן