גבי כנפו מצטרף לגדעון סער, לסרי נשאר בליכוד

לאחר 30 שנה הודיע ממלא מקום ראש העיר עו״ד גבי כנפו על עזיבתו את הליכוד והצטרפותו לגדעון סער ומפלגת ״תקווה חדשה״: ״התנועה בגדה בי״. ובניגוד לידיעה בערוץ החדשות 12, ראש העיר ד״ר יחיאל לסרי מודיע ״אני נשאר בליכוד״. האם אחרי הבחירות נקבל עוד חבר כנסת מאשדוד?

שיתוף בפייסבוק
שיתוף בוואצאפ
שיתוף במייל

 לקראת הבחירות לכנסת שייערכו בחודש מרץ 2021, הודיע ממלא מקום ראש עיריית אשדוד עו״ד גבי כנפו, על עזיבתו את הליכוד והצטרפותו למפלגת ״תקווה חדשה״ של גדעון סער. עו״ד כנפו כתב בדף הפייסבוק שלו על החלטתו: "תקופה ארוכה אני מבין שעליי לקבל החלטה לגבי המשך דרכי כחבר תנועת הליכוד" .

עו"ד כנפו שימש כבכיר מאוד בליכוד‫, והיה יו״ר הליכוד באשדוד במשך שנים ומקורב מאוד לשרת התחבורה מירי רגב. הוא גם היה מקורבו של גדעון סער ושימש כראש המטה שלו באשדוד בפריימריז האחרונים לראשות הליכוד‫. לדבריו‫: “במשך השנים בהם אני חבר בתנועת הליכוד ביצעתי ועדיין מבצע תפקידים רבים לטובת העיר אשדוד ותושביה‫.  היום אני משמש כממלא מקום לראש העיר אשדוד ד"ר יחיאל לסרי‫, יו"ר החברה העירונית לתרבות הפנאי, יו"ר הקואליציה העירונית, חבר סניף הליכוד באשדוד, חבר מרכז הליכוד ופעיל מרכזי בה‫. כל זאת לצד פעילותי כיזם במגזר הפרטי בתחום הלוגיסטיקה הימית‫. פעלתי ואמשיך לפעול ולסייע לעיר אשדוד ולהמשך פיתוחה‫.
רבים מחבריי בליכוד הינם אנשים טובים ואיכותיים והם קרובים לליבי . פעלתי יחד איתם בכל הזדמנות למען העצמת התנועה וניצחונה בכל מערכות הבחירות והיו רבות כאלה‫, וגם למען בנימין נתניהו‫. בשנה החולפת ,תנועת הליכוד שינתה את פניה מהותית. האמנתי בעקרונות של התנועה‫, בנציגיה ובאופן שבו היא מלכדת ומאחדת את כל חברי התנועה ואזרחי מדינת ישראל‫.
לצערי‫, בתקופה האחרונה ישנה בתנועה תחושה קשה של מחנק, תחושה קשה של אכזבה, פילוג‫, שיסוי וייאוש‫. תחושה שנובעת מאיבוד הדרך של המנהיגות שלנו‫. במקום לאחד ולהצעיד אותנו קדימה, ממשיכה לפעול באותה הרוח של פילוג ומחנאות. כל זאת גם בזמן של משבר הקורונה ומשבר כלכלי וחברתי מהגדולים שידעה מדינת ישראל . מנהיגות זאת ממשיכה גם בימים אלה לגרום לנזקים כלכליים וחברתיים קשים מאוד לרבים מתושבי המדינה‫.
בכל מקום ובכל שיח בתקשורת וברשתות החברתיות‫, ,אתה מרגיש תחושה של איבוד הדרך, הצעירים והמבוגרים מביטים בנו ומחפשים את העקרונות עליהם גדלנו, עקרונות של האחדות וחמלה‫, ובכל פינה מזהים את אובדן הדרך, אובדן התקווה אשר השתלטו על כל מוסדות התנועה והמדינה‫.
התנועה שבה גדלתי ושמרתי לה אמונים בגדה בי, בחבריי ובאזרחי המדינה‫. התנועה המאחדת והמלכדת, ששמה תמיד את המדינה ותושביה בראש סדר העדיפויות, הפכה לכלי שרת בידי אדם אחד והוא פועל למען אינטרסים אישיים‫, ממקום של מנהיגות צנועה ומאחדת, הגענו למנהיגות שחצנית ומפצלת. כל העקרונות עליהם גדלנו ונלחמנו שנים, התחלפה בפולחן אישיות בלב כבד, אבל שלם, אני עוזב היום את תנועת הליכוד לאחר 30 שנות חברות בתנועה ומודיע על תמיכתי בגדעון סער ובתנועת "תקווה חדשה״‫. 
שנים רבות אני פועל לצדו של גדעון סער, מנהיג מוכשר אשר הוכיח בכל תפקיד אשר לקח על עצמו, יכולת ביצוע פורצת דרך וחדשנית‫. והחשוב מכל , מדובר במנהיג ישר והגון אשר טובת המדינה עומדת בפניו מעל לטובתו האישית‫.
גדעון סער, הוא היחיד בעת הזו, אשר יוכל לוודא שמדינת ישראל תישאר מדינה יהודית עם ערכים דמוקרטיים. ולטפל באיחוד הקרעים בעם, לטפל בנושאים הכלכליים והביטחוניים ובכל הנושאים שישיבו לתושבי המדינה ואזרחיה את התקווה‫.

אני קורא לכל חבריי שמאמינים בדרכי ומאמינים בגדעון סער ובתנועת תקווה חדשה‫. הצטרפו אלינו ויחד נביא תקווה חדשה לישראל״‫.

עו״ד כנפו‫, צפוי להיות במקום ריאלי לכנסת ברשימתו של סער‫. ובמידה ויבחר לכנסת‫, הוא יצטרך לפרוש מתפקידו כממלא מקום ראש עיריית אשדוד‫, ולעת עתה גם מהחלום לכהן כראש העיר באשדוד‫.

ד״ר לסרי נשאר בליכוד ולימין נתניהו

בעקבות פרסום בחדשות ערוץ 12 כי גם ראש עיריית אשדוד ד״ר יחיאל לסרי‫,העביר תמיכתו לגדעון סער‫, מיהר ד״ר לסרי להכחיש‫: "בניגוד לפרסום בערוץ להגיב על השמועה כי הצטרף לתקוה חדשה, אני ממשיך לתמוך בראש הממשלה בנימין נתניהו, ובכוונתי להוביל את מטה הליכוד באשדוד לניצחון גם במערכת הבחירות הקרובה כמו בכל מערכות הבחירות בעשור האחרון״‫.

הצטרפו לקבוצת הוואצאפ של אשדוד 10:
כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

[ajax_load_more container_type="div" post_type="post" offset="1" destroy_after="10"]
[ajax_load_more container_type="div" post_type="post" offset="1" destroy_after="10"]
דילוג לתוכן