גאווה אשדודית: בית ספר חב"ד בעיר זכה בתחרות כתיבה ארצית של החמ"ד

התלמידה רבקה קרמר מאשדוד זכתה בתחרות כתיבה ארצית.
שיתוף בפייסבוק
שיתוף בוואצאפ
שיתוף במייל

בטקס מרגש שהתקיים בהיכל התרבות יד בנימין, הוענקו פרסים לזוכות בתחרות הכתיבה הארצית של החמ"ד 'מרוץ הצבי', במסגרתה מתמודדים מאות ילדים וילדות מרחבי הארץ על כתיבת סיפורים מקוריים.

גאווה גדולה מילאה את האולם בשעה שהוכרזה הזוכה האשדודית בתחרות – בית חינוך חב"ד באשדוד, שמתוך מאות בתי הספר של מחוז הדרום העפילה לשלב הגמר וזכתה בפרס המיוחד.

הסיפור הזוכה בתחרות הוא "גדלתי בבארי" שנכתב בהשראת המלחמה עלי ידי תלמידת כיתה ו' רבקה קרמר. הסיפור מתאר התמודדות של ילדה תושבת בארי עם האתגרים והקשיים שחווה הקיבוץ באסון שמחת תורה.

הטקס התקיים במעמד בכירי החמ"ד במשרד החינוך, ביניהם: הגב' שוש נגר, ראש החמ"ד; הגב'יעל הנדלר, המפקחת על החינוך הלשוני בחמ"ד; רכזות מחוזיות של החינוך הלשוני, צוותי החינוך, זוכות התחרות ומשפחותיהן.

"עידוד הכתיבה והחינוך הלשוני האיכותי נעשה בכל שכבות בית הספר, החל מכיתה א'", מציינת רכזת השפה בבית הספר הגב' שרה הבר. לדבריה, זה מתבטא ביצירות איכותיות שנכתבות על ידי התלמידים לאורך כל השנה ולא רק במסגרת התחרות הארצית.

מנהל בית החינוך הרב פנחס מנדלזון הביע סיפוק רב מהזכייה. "מדובר ביום מיוחד עבור קהילת הסופרים הצעירים, עבור בית ספר חב"ד ועבור העיר אשדוד כולה. הוא מעיד על רמת ההשקעה והמצוינות שנותן הצוות החינוכי. אין לי ספק שהזכייה תהווה השראה לדור הבא של כותבים ויוצרים מוכשרים, בבית הספר ומחוצה לו".

הצטרפו לקבוצת הוואצאפ של אשדוד 10:
כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

[ajax_load_more container_type="div" post_type="post" offset="1" destroy_after="10"]
[ajax_load_more container_type="div" post_type="post" offset="1" destroy_after="10"]
דילוג לתוכן