בשל הקורונה: טקס חלוקת תעודות הזהות נערך בבתי התלמידים

ביום חמישי האחרון, צוות שכבה י' בבית החינוך אמית י אשדוד התארגן עם רכבים ממותגים בדגלי ישראל שעשו אווירה חגיגית ברחובות, ויצאו לכל בתי התלמידים בעיר על מנת לחלק להם באופן אישי את תעודת הזהות. במקביל, נערך בבית הספר טקס חגיגי

שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואצאפ
שיתוף ב email
שיתוף במייל

מדובר בשיא של שבוע מסע זהות ישראלית בו עסקה שכבה י', בהובלת מנהלת השכבה חני בן אבו, בנושאים רבים ומגוונים בתחום הזהות הישראלית.
במהלך השבוע השתתפו התלמידים בשיחה עם דוגו (דוד לייטנר) על נוראות השואה, עליה לארץ וישראליות, נטלו חלק בסדנאות ישראליות; מטבח, כלכלה, המצאות, נשים, ספורט וזהות – כאשר כל תלמיד השתתף בשני מסעות ובסופם התקבל תוצר.
התלמיד יאיר ברדה משתף: "המסע חיבר אותי להצלחות שלנו כמדינה צעירה ולערבות ההדדית שיש כאן. אחרי מסע כזה אתה מבין טוב יותר מה זה להיות ישראלי, ומתגאה בזה".
חני אבו, רכזת שכבה י': "המסע הזה הוא חוויה בלתי נשכחת שתלווה את התלמידים להמשך חייהם. כשהסתובבנו ברחבי אשדוד עודדו אותנו תושבים ועוברי אורח, צילמו, התעניינו ובעיקר פירגנו. דווקא במציאות הסגורה הזו היה מיוחד מאוד להרגיש את הלב הישראלי הפועם והחם".
מוטי ארבל, מנהל בית הספר: "זהו תחילתו של תהליך תלת שנתי ששיאו בליווי התלמידים לגיוס ושירות משמעותי בצבא, במטרה לגדל אזרחים מעורבים, בעלי מודעות לאומית ישראלית עמוקה ושורשית".

כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

הורדה לאייפון:

דילוג לתוכן