בפעם ה-11: חופי אשדוד המוכרזים זכו בשבעה דגלים כחולים  

רגע לאחר פתיחת עונת הרחצה העיר אשדוד זוכה להישג שיא, שמצטרף להודעת המשרד להגנת הסביבה כי החופים בעיר בצמרת הנקיים ביותר בישראל בשנת 2024. ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי: "הקרדיט לאגף החופים שמצליח להתעלות על עצמו כל פעם מחדש"

חופי הזהב של אשדוד זוכים פעם אחר פעם.
שיתוף בפייסבוק
שיתוף בוואצאפ
שיתוף במייל

באשדוד מטפחים לאורך כל השנה את רצועת החוף המרהיבה שמושכת אליה מתרחצים רבים, ואף מפעילים פיילוטים שונים וחדשניים לטובת הבאים. בין היתר, חוף ללא פח, מיזם חופיקס שמוזיל את המחירים לתושבי העיר, הוצאת הכלים החד פעמיים והידוק הפיקוח על הנעשה בחופים לטובת חוויה מושלמת לכל אורך כל 10 הקילומטרים.

מנכ״ל העירייה אילן בן עדיי טיפח את חופי הים מיום שמונה לתפקיד מנכ״ל העירייה. בין תחביביו גלישה בים בשעות הבוקר המוקדמות. כמו כן, הוא ״מכור לים״ והענקת ״הדגל הכחול״ היוקרתי הבינלאומי היא הודות להתערבותו בטיפוח החופים.

לכך, מצטרפים הפרסים הלאומיים והבינלאומיים המהווים עדות לטיב הפעילות הנעשית בחופי העיר.

תוקפו של הדגל הכחול לשנה אחת, והוא ניתן לאחר בחינה מצד ועדה לאומית ובה חברים נציגי משרדי ממשלה שונים, ארגוני מצילים וגורמים ירוקים. המלצותיה מועברות לוועדה בינלאומית במטה הקרן בקופנהגן, המוסמכת להעניק לחוף או למרינה את הדגל הכחול. בין הקריטריונים הנבדקים: חינוך סביבתי ומידע, איכות המים, ניהול סביבתי, בטיחות ושירותים ונגישות לאנשים עם מוגבלות.

״מכור לים״ ומטפח את החופים. מנכ״ל העירייה אילן בן עדי

ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי, ציין כי "רציפות הזכייה מעידה כי אנחנו לא מתבשמים מפרסים אלא באמת פועלים לטובת חופים מזמינים, איכותיים ומהנים עבור הציבור. אנו מעמידים לרשות אגף החופים את כל האמצעים שיאפשרו להוציא לפועל תוכניות ייחודיות לאשדוד ורואים תוצאות מצוינות בזכות חשיבה ויוזמה".

מנהל אגף החופים אריה תורג'מן: "ההישג מרשים והוא תוצאה של עבודה קשה של כל הצוותים המקצועיים בחופים המוכרזים והלא מוכרזים. אנחנו מעמידים לרשות הציבור את כל האבזור הנדרש לטובת חוויה אמיתית בחופים הכי יפים בישראל". הפרס הוענק לעיריית אשדוד בטקס שנערך בתל אביב.

הצטרפו לקבוצת הוואצאפ של אשדוד 10:
כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

[ajax_load_more container_type="div" post_type="post" offset="1" destroy_after="10"]
[ajax_load_more container_type="div" post_type="post" offset="1" destroy_after="10"]
דילוג לתוכן