בעקבות חקירת משטרה במינהל ההנדסה בעיריית אשדוד: מנכ"ל העירייה הורה על סילוק 3 מאעכרים

מתברר כי באחרונה נפתחה חקירה פלילית נגד אחד מעובדי מינהל ההנדסה שפרש מהעירייה לפני שבוע מייד לאחר שנודע דבר החקירה נגדו.מנכ"ל העירייה נגד תופעת המאעכרים בעיריית אשדוד ונתן הוראה לאסור כניסתם של 3 מאעכרים חרדיים: פנחס גולובינסקי משה אברמוביץ וקלמן רוזנבאום, שהיה עוזרו של סגן ראש העיר מטעם גור יחיאל וינגרטן

שיתוף בפייסבוק
שיתוף בוואצאפ
שיתוף במייל

מנכ"ל עיריית אשדוד, אילן בן עדי שיגר הוראה חד משמעית לכל עובדי מינהל ההנדסה שלא לאפשר למאעכרים להסתובב במינהל. במכתבו החריף למהנדס העיר רולנדו רייטר, הוא מציף את התופעה הידועה והמוכרת בעיריית אשדוד של  מעורבות מאעכרים שמקדמים תוכניות ובקשות של יזמים וקבלנים, תוך ניצול קשרים שלהם עם מי מעיריית אשדוד, או מי מנבחרי העיר.

בן עדי מבהיר במכתבו לעובדים כי לפי נהלי העירייה חל איסור לתת כל שירות למאעכרים  מכל סוג ולתת שירות רק לבעלי עניין ולמגישי הבקות המקוריים. "למרות איסור זה והתזכורות שלי בעניין נודע לי שיש מאעכרים שמתקבלים במאור פנים במינהל ההנדסה" אומר בן עדי. "זה גו0ם לנזק גדול לעירייה ויש להקפיד  על קיום הנחיה".

בן עדי אף מציין שלוש שמות של מאעכרים: פנחס גולובינסקי משה אברמוביץ וקלמן רוזנבאום, שהיה עוזרו של סגן ראש העיר מטעם גור יחיאל וינגרטן . בן עדי דורש לאסור כניסתם למינהל ההנדסה.

מתברר כי באחרונה נפתחה חקירה פלילית נגד אחד מעובדי מינהל ההנדסה שפרש מהעירייה לפני שבוע מייד לאחר שנודע דבר החקירה נגדו

הצטרפו לקבוצת הוואצאפ של אשדוד 10:
כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

[ajax_load_more container_type="div" post_type="post" offset="1" destroy_after="10"]
[ajax_load_more container_type="div" post_type="post" offset="1" destroy_after="10"]
דילוג לתוכן