בעיצומה של המלחמה: רצים לזכר קציני אגוז

למרות מלחמת 'חרבות ברזל' שנמשכת במלוא עוזה כבר ארבעה חודשים, בישיבת אמית יגל אשדוד החליטו שלא לוותר על המירוץ השנתי לזכר קציני צה"ל אופק אהרון ואיתמר אלחרר ז"ל, המפקדים מיחידת אגוז שנהרגו בשוגג לפני כשנתיים מירי כוחותינו

צילום: סיימי סלטי
שיתוף בפייסבוק
שיתוף בוואצאפ
שיתוף במייל

לאחר דברי פתיחה של הרב שלום מלול ראש הישיבה, שוחחה עם התלמידים אורית אהרון, אמו של אופק ז"ל שסיפרה להם על דמותו ואף הזניקה את המירוץ מחוף י"א לכיוון דרום, אליהם הצטרפו תלמידי מכינת עכו וכן נציגי יחידת אגוז.

בסיום המירוץ שכלל שני מקצים, של 3 ק"מ ולמעוניינים 6 ק"מ, נערך טקס סיום שכלל חלוקת פרסים למקומות הראשונים וכן תעודות הצטיינות בתחומים הלימודי וחברתי.

ישי מרצ'יאנו, תלמיד כיתה יב 3 שזכה מקום ראשון במקצה 6 ק"מ: "התחושות אחרי המירוץ הם מטורפות, רואים איך כל החבר'ה של המכינה, החבר'ה של אגוז וגם החבר'ה של הישיבה כל אחד תומך בשני, דוחף אותו להמשיך הלאה. היה נחמד לנצח, אבל יותר יפה לראות את כולם רצים יחד".


רחלי חורי מנהלת סניף ויקטורי אשדוד, שהעניקו את חסותכם למירוץ: "אני מתמלאת גאווה, אתם דור העתיד, אתם הממשיכים שלנו. אני כבר רואה אתכם מפקדים בצבא ומתקדמים קדימה אז ה' ישמור אתכם, שמרו על עצמכם ותמשיכו ככה".
הרב שלום מלול, ראש ישיבת אמית יגל אשדוד: "גאים ונרגשים לקיים מירוץ לאורם של גיבורים שאישיותם מעוררת השראה לכולנו. נוער מקסים שרץ עם דגלי ישראל לזכר גיבורים זה מרים את הרוח. עם ישראל חי".

הצטרפו לקבוצת הוואצאפ של אשדוד 10:
כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

[ajax_load_more container_type="div" post_type="post" offset="1" destroy_after="10"]
[ajax_load_more container_type="div" post_type="post" offset="1" destroy_after="10"]
דילוג לתוכן