במעמד שר הבריאות: נחנכה ניידת טיפול נמרץ הראשונה של "למענכם" שתשרת את תושבי אשדוד והסביבה

בטקס צנוע ומרגש שנערך בתחנת מד"א בעיר אשדוד, נחנך במעמד שר הבריאות, הנהלת ארגון "למענכם", רבני העיר ואישי ציבור, האמבולנס הראשון של ארגון "למענכם", בשילוב עם הנחת אבן הפינה לבית "נועה מדיקל סנטר". האמבולנס נתרם לעילוי נשמת תושבת העיר, הנערה נועה שירה ממן ז"ל.

צילום: קובי הר צבי
שיתוף בפייסבוק
שיתוף בוואצאפ
שיתוף במייל

תרומת האמבולנס היא חלק משורת מיזמים שמוביל ארגון "למענכם" לטובת תושבי הדרום בכלל והעיר אשדוד בפרט, בשיתוף עם "הפורום לקידום הבריאות באשדוד", שהוקם לפני מספר חודשים על שמה של נועה ממן ז"ל, שנקטפה מהמחלה בעודה נערה צעירה, ולוותה בימי מחלתה על ידי ארגון "למענכם". 

בעקבות פניות רבות שהתקבלו בארגון מתושבי הדרום, הוחלט בתקופה האחרונה להרחיב את קבלת הקהל של הצוות הרפואי ב"למענכם" גם לאזור הדרום והיא מתקיימת מידי שבוע בעיר אשדוד, לצד השאלת ציוד רפואי ומיזמים נוספים שמוביל הארגון יחד עם הפורום, לטובת קידום ושיפור בריאותם של תושבי המקום. 

היום, בשיתוף עם קק"ל, נתרמה ניידת טיפול נמרץ (נט"ן) חדשה, שתשרת את תושבי אשדוד ואזור הדרום. האמבולנס החדש מאובזר בציוד הרפואי החדשני ביותר ובטכנולוגיות מתקדמות, ומסוגל להעניק טיפול מתקדם ופולשני בתנאים סטריליים, בדומה לחדר טיפול נמרץ בבית חולים.

"נועה זכתה שהמורשת המפוארת שהיא השאירה אחריה – עשיית טוב למען האחר, ממשיכה ביתר שאת, כאשר 'הפורום לקידום הבריאות באשדוד', שמסייע ותורם רבות לתושבי אשדוד והסביבה הוא אחד מהם. האמבולנס לטיפול נמרץ שאנחנו משיקים כאן היום לזכרה, ללא ספק יציל חיים רבים", אמר באירוע הרב יוסי ערבליך, יו"ר ומייסד ארגון 'למענכם' וברך את שותפו לדרך, עו"ד צחי אבו, שלקח על עצמו כמשימת חיים להנציח את נועה.

שר הבריאות, אוריאל בוסו, בירך ראשי ארגון "למענכם", הרב יוסי ערבליך ופרופ' יוסף פרס על השותפות להקמת המרכז הרפואי והאמבולנס, "מדינת ישראל עובדת במטרה לצמצם פערים. לאשדודים אין נגישות לשירותי רפואה. זה יחזק משמעותית את בי״ח אסותא וגם יביא עוד תעסוקה. זו זכות אמיתית להיות חלק מזה. עו"ד צחי אבו מסייע לחיזוק בי״ח אסותא ולצמצום פערים בדרום", אמר שר הבריאות בטקס.

יו"ר "למענכם" חתם על מגילת היסוד של קרית הבריאות הכוללת את בי״ח אסותא, מד״א והמרכז הרפואי החדש, יחד עם שר הבריאות, מנכ"ל אסותא אשדוד, ארז בירנבוים ועם נשיא ארגון "למענכם", התורמים יחיאל וצחי אבו, רב העיר אשדוד, הרב חיים פינטו ומנהל מרחב לכיש במד"א, חיים קרדי.

הצטרפו לקבוצת הוואצאפ של אשדוד 10:
כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

[ajax_load_more container_type="div" post_type="post" offset="1" destroy_after="10"]
[ajax_load_more container_type="div" post_type="post" offset="1" destroy_after="10"]
דילוג לתוכן