בוחרים מצברים לקיה ריו

צילום: pixabay
שיתוף בפייסבוק
שיתוף בוואצאפ
שיתוף במייל

קיה ריו היא מכונית משפחתית קטנה וחמודה המתאימה להרכב מצומצם של נוסעים. היא כוללת עיצוב מרשים מבחוץ ומבפנים וחללי הטענה טובים למדיי. עם זאת, כמו בכל רכב גם בקיה ריו חשוב לשים לב לתפקודו של המצבר. מצבר תקול עלול לגרום לבעיות תפקוד של הרכב, ואם הוא יתרוקן או ישבוק חיים, לא תצליחו להתניע את הרכב. מצברים לקיה ריו ניתן למצוא אצל חשמלאים מקצועיים אשר עברו הכשרה בתחום. 

מהן הטעויות שאנו עושים בעת התקנת מצבר לקיה ריו?

מצברים לקיה ריו הם הוצאה כספית, לפעמים בלתי מתוכננת. מסיבה זו, רבים מאתנו ינסו לחסוך כמה שיותר ולהוציא כמה שפחות. העניין הוא שכאשר מדובר במצבר, החיסכון לא תמיד משתלם. אלה כמה טעויות נפוצות שכדאי להימנע מהן.

החלטתם להתקין את המצבר לבד

אם אתם מחליטים להתקין את המצבר לבד ולוותר על שירותו של איש מקצוע, נכונה לכם הפתעה בלתי נעימה. התעסקות עם מצבר יכולה להיות מסוכנת בגלל החומצה המרכיבה אותו. אבל בואו נגיד שכן הקפדתם על כל כללי הזהירות – לבשתם בגדי מגן, חבשתם כפפות והרכבתם משקפיים – עדיין, אם אין לכם ניסיון בהתקנת מצברים, אתם עלולים למצוא את עצמכם קוראים לחשמלאי כדי לתקן את הטעויות שעשיתם. כך שהתקנת המצבר באופן עצמאי עלולה לעלות לכם בהרבה זמן ולחצים מיותרים. 

קונים מצבר זול באופן חשוד

הרי מה כבר יכול לקרות אם תקנו מצבר זול? אתם שואלים את עצמכם. ובכן, לא מעט. כאשר אתם מתפשרים על מצבר, אתם עלולים למצוא את עצמכם תקועים באמצע שום-מקום עם רכב שלא מתניע. כך שלא זו בלבד שתצטרכו לשלם על גרר או על הזמנת שירותי מצבר עד הבית, אלא שבסופו של דבר תזדקקו למצבר חדש ואיכותי. בדרך זו, תשלמו פעמיים על מצבר. 

קונים מצבר ללא אחריות

חשוב להיזהר מחברות המציעות לכם מצבר ללא אחריות. אמנם פרט זה נשמע שולי ותמיד תשמחו לחסוך כמה שקלים, אבל כאשר מדובר במצברים, לא ניתן לעבור על כך לסדר היום. כאשר אתם קונים מצבר עם אחריות מלאה, אינכם צריכים להיות מוטרדים ממקרים של תקלות. כי בעת בעיה עם המצבר, יש לכם כתובת לפנות אליה. כאשר למצבר אין אחריות, לעומת זאת, לא ניתן לפנות לייצרנים ויהיה צורך לשלם יותר ולרכוש מצבר חדש. 

איך שומרים על אורח חייו של המצבר?

לאחר שחמלאי רכב מתקין עבורכם מצבר לקיה ריו, אתם צריכים לשמור עליו ככל יכולתכם. אחרי הכול, זהו הרכיב המתניע לכם את הרכב. לפיכך, אחת לכמה חודשים מומלץ לבקר אצל חשמלאי הרכב על מנת לבדוק את מפלס המים המזוקקים. אם המפלס ירד, החשמלאי יוסיף מים כדי להגיע לכמות המים הנדרשת. כמו כן, החשמלאי יכול לבצע בדיקה כללית של המצבר במטרה לבדוק אם אין כבלים שיצאו ממקומם, נזקי קורוזיה או קופסת מצבר שניזוקה. מעבר לכך, כדאי לשמור על המצבר בימי הקיץ החמים: לצמצם את השימוש במזגן ולא להשאיר רכב עומד מותנע לאורך זמן. 

ממליצים על וולטה

למצברים יש מותגים איכותיים שונים כאשר מצבר מומלץ הוא וולטה. וולטה היא יצרנית אמינה ואיכותית בשוק. וולטה הישראלית מציעה מצברים איכותיים אשר מתאימים לאקלים החם שלנו. תוכלו גם לזכות לתמיכה מלאה בנקודות שירות רבות הפזורות ברחבי הארץ. בחברת לירון מצברים מציעים מצברי וולטה ומספקים לכם התקנה מלאה 24/7. כמו כן, תוכלו ליהנות משירותי התקנת המצבר עד פתח ביתכם. אז אם המצבר הישן שלכם עושה לכם בעיות לאחרונה, פנו ללירון מצברים ושימו קץ לדאגות. 

הצטרפו לקבוצת הוואצאפ של אשדוד 10:
כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

[ajax_load_more container_type="div" post_type="post" offset="1" destroy_after="10"]
[ajax_load_more container_type="div" post_type="post" offset="1" destroy_after="10"]
דילוג לתוכן