בדמינטון: גדי מוזס מזמין אתכם להתנסות

ענף הבדמינטון באשדוד ממשיך לספק איכות ומקצוענות * גדי מוזס, מאמן ושחקן באגודת הפועל אשדוד מספק לנו הצצה פנימה לעולם כדור הנוצה: "צריך רק לנסות ולהבין זאת"

שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואצאפ
שיתוף ב email
שיתוף במייל

באשדוד יש מנעד רחב של ענפי ספורט תחרותיים ואחד מהם הוא ענף הבדמינטון, הידוע יותר בכינויו 'כדור נוצה'. הענף מפותח מאוד באשדוד ואגודת הפועל אשדוד מציגה מועדון שפונה לכל הגילאים ומנסה לאתר בימים אלה כישרונות צעירים. אחת מהדמויות הבולטות והמוכרות ביותר בענף בעיר אשדוד, הוא גדי מוזס בן ה-50, שמשחק ומאמן באגודה מזה שנים רבות. מוזס סיפר לנו השבוע בהתלהבות על דרכו כשחקן בדמינטון מקצועי: "מגיל 6 אני בענף הבדמינטון (כדור נוצה). אלוף ישראל מגיל 10 ושחקן נבחרת ישראל לשעבר מגיל 14. בגיל 18 התגייסתי לצה"ל בתור ספורטאי מצטיין, כאשר מחובתם היה לשחרר אותי לאימונים וגם כשהייתי צריך לטוס לתחרויות באירופה. נסעתי לתחרויות רבות באירופה והבאתי הישגים טובים לנבחרת ישראל בבדמינטון. כיום אני גם שחקן וגם מאמן בהפועל אשדוד."

כמה תמיכות אתם מקבלים?

"מחלקת הספורט של העיר תומכת בנו וגם הפועל אשדוד, אך יש עדיין אפשרות לעזור יותר."

איך הגעת לענף ומה משך אותך בו?

"הגעתי לענף הבדמינטון מגיל 6. ממש נהנתי מהענף, כאשר היה לי כייף לחבוט בכדור. זה משחק ממש מהנה. צריך רק לנסות ולהבין זאת."

מה החלום שלך כשחקן וכמאמן בדמינטון?

"החלום שלי כשחקן וכמאמן הוא שיגיעו יותר שחקנים צעירים לענף ושנוכל לגדל אותם לתחרויות בארץ ובאירופה. יש לציין גם שיש אפשרות להגיע לאולימפיאדה וכבר יש שחקן ישראלי שהתחרה באולימפיאדה."

לסיום, גדי מוזס מחמיא למועדון הפועל אשדוד בבדמינטון ומזמין את תושבי העיר להתנסות ולהנות: "בהפועל אשדוד נמצאים אנשים איכותיים ומקצועיים, עם הנהלה מצויינת ומאמן מספר 1 בארץ. ברוכים הבאים לכל ילד וילדה וגם מבוגרים. טלפון להרשמה- 050-7554545".

כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

הורדה לאייפון:

דילוג לתוכן