בגלל הקורונה: טקסי חופה ללא עלות במועצה הדתית

יו"ר המועצה הדתית הודיע כי זוגות המתכננים להתחתן ומוגבלים בשל הנחיות הקורונה יכולים לערוך את הטקס ללא עלות

שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואצאפ
שיתוף ב email
שיתוף במייל


מאתמול בערב, בעקבות ההנחיות וההגבלות המחמירות עקב התפשטות נגיף הקורונה על איסור כנסים של למעלה ממאה איש, בהוראת משרד הבריאות – חתונות וארועים רבים בוטלו, בעלי אולמות בעיר התקשרו למשפחות החתן והכלה והודיעו ברורות כי לא יורשו להשתתף בשמחה יותר ממאה איש כולל מלצרים, צלמים ועוזרים! משפחות מסוימות כבר הגיעו לרבנות הראשית להתיעץ כיצד ואיך לפעול? האם לדחות את החתונה למועד מאוחר יותר?
 
יו"ר המועצה הדתית הרב עובדיה דהן אשר כבר נתן הבוקר הנחיה לכל בתי הכנסת בעיר שלא יתפללו יותר ממאה אנשים בעקבות החלטת משרד הבריאות, פנה לזוגות רבים כי לעת כזאת, כל זוג שרוצה להתחתן באולם שע"י הרבנות ניתן לערוך את טקס החופה עם חופה יפה ומהודרת ועם רב מקדש 'ללא עלות כלל'.
 
כבר לפני כשעה התקיים טקס חופה וקידושין לזוג שהיו אמורים להינשא ביום ראשון הקרוב באחד האולמות הגדולים והמפוארים בעיר, "ערכנו להם את החופה עם רב מקדש ורבנים נוספים, ואומר את האמת עמדו לי דמעות בעיניים בעת החופה, החתן והכלה ציפו לטקס מושקע שמי יודע כמה חשבו ותכננו מראש לערב הגדול בחייהם, אבל הכל מאיתו יתברך כך יצא והעיקר שיהיה להם במזל טוב", אמר הרב דהן.
 
 

כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

הורדה לאייפון:

דילוג לתוכן