את חיוכך סבינה קברו באדמה

סבינה אילאייב בת 32 מאשדוד הגיע בשבוע שעבר ל׳קפלן׳, לאחר שחשה ברע, כשהיא בשבוע 28 להריונה. בכניסה לבית החולים היא התמוטטה. הצוות הרפואי שחש אליה נאבק על חייה, אך ניסיון ההחייאה לא צלח. הרופאים הצליחו ליילד את התינוקת בניתוח קיסרי. רבים ליוו אותה בדרכה האחרונה היא הותירה בעל ילד בן 6 ותינוקת בת יום. יהי זכרה ברוך!

שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואצאפ
שיתוף ב email
שיתוף במייל

מוות בנסיבות טרגיות בכניסה לבית החולים:. סבינה אילאייב בת 32 מאשדוד חיכתה מאוד ליום בו תלד את בתה. לסבינה ובעלה יורי ילד בן 6, והם רצו להביא לו אחות. סבינה הייתה בחודש השביעי להריונה, אולם לפתע חשה ברע ונסעה עם בעלה יורי לבית החולים ׳קפלן. בחנייה לבית החולים היא התמוטטה. צוות רפואי שהוזעק אליה הכניס אותה לבית החולים ונאבק על חייה, אולם לבסוף נאלצו להכריז על מותה. הרופאים הצליחו ליילד את התינוקת בניתוח קיסרי, והיא הועברה לטיפול בפגיה. ב׳קפלן׳ מסרו בתגובה: ״ אנו משתתפים בצער המשפחה״.

רבים ליוו את סבינה בדרכה האחרונה. הכאב היה בלתי נתפס והאבל עמוק. לא נותרה עין יבשה. סבינה הייתה אישה שמחה ואהובה. רבים מחבריה היו המומים כשבשורת האיוב הגיעה. התקשו להאמין שסבינה נפטרה. רבים ספדו לה ברשתות החברתיות. "חברה שלי את כבר לא איתי, תשמרי עלינו מלמעלה ותדעי שאני אשמור על הילדים שלך, אוהבת ויאהב לעד", כתבה מזל יונתנוב ישראלוב. גם בקבוצת האמהות ׳מאמצחיק׳ שבה היה פעילה, ספדו לה חברותיה וסירבו להאמין שהיא איננה.

״השארת אחריך בעל מדהים ושני מלאכים קטנים שעוד לא מבינים כלום״

 גם חברתה אדווה התקשתה לעצור את הדמעות: ״אהובת ליבי, האישה הכי טובה וטהורה בעולם כולו, הלב מסרב להאמין, ואין מילים שיוכלו לתאר את גודל הכאב העצום, אבידה כל כך גדולה עבור כולנו! השארת אחרייך בעל מדהים ושני מלאכים קטנים שעדיין לא מבינים כלום… משפחה ענקית וכל כך הרבה אנשים שזכו בך, שאוהבים אותך ולא מעכלים כלום. נסתרות דרכי האל". לדבריה, באחת מהשיחות הליליות שלהן הותירה לה סבינה ״תוך שאנחנו מדברות על החיים השארת לי ׳צוואה ׳והבאת לי נשיקה אמרת לי את המשפט הכי חזק וחודר ששמעתי בחיי והיום אני מבינה למה התעקשת עלי… למה הייתי צריכה לשמוע את זה דווקא ממך. אני מבטיחה לך שאקיים אותה בכל כוחי ונשמתי אעשה הכל כדי שיהיה לך נחת רוח בשמיים. אני אוהבת אותך כל כך סבינוש שלי. תהייה נשמתך צרורה בצרור החיים".

איציק שלחון כתב: "אכן אישה מדהימה לבעלה ואמא לביאה לילד, שלא זכתה להכיר את בתה. חברה טובה עם נשמה ענקית, שמחה ולבבית, שתמיד ידעה לחייך ולפרגן לכולם. נוחי על משכבך בשלום ותהי מליצת יושר על כולם". ומירי צור סיפרה: "הייתה בחורה מדהימה. התחברנו דרך הבעלים שלנו ומאז הכרתי בחורה מדהימה. רק אתמול בילינו יחד כל היום וכמה שעות אחרי היא נפטרה…אסון. אני לא מפסיקה לבכות מהבוקר". 

כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

הורדה לאייפון:

דילוג לתוכן