אשדוד מצדיעה למערך המילואים: מבני ציבור יוארו בירוק

המיזם יעמוד הוא בסימן "חרבות ברזל" ותרומת אנשי המילואים למאמץ המלחמתי. אשדוד מצדיעה לחיילי המילואים ומאחלת לכל החיילים שישובו לביתם בריאים ושלמים. רק ביחד מנצחים!

שיתוף בפייסבוק
שיתוף בוואצאפ
שיתוף במייל

היום, יום חמישי (7/12), נר ראשון של חנוכה, בניין העירייה, כיכר המפרשיות וכיכר עין השמש יוארו בצבע הירוק, כאות הוקרה והערכה למערך חיילי המילואים ולצה"ל, שהשנה מציין 76 שנים להקמתו. מיזם ההצדעה יעמוד השנה בסימן "חרבות ברזל" ובתרומת חיילי המילואים למאמץ המלחמתי שעושים כל כוחות הביטחון וההצלה ברצועת עזה.

השנה, יותר מתמיד, הוכחה תרומתם המשמעותית של חיילי המילואים במאבק על עצם קיומנו בארץ ישראל ועל ביטחונה של המדינה. אם במהלך שנת פעילות רגילה, אנשי המילואים עוזבים את משפחותיהם, את מקום העבודה או העסק העצמאי ומקדישים את זמנם לטובת עם ישראל, אז השנה, במסגרת המלחמה שנכפתה עלינו ברצועת עזה, הוכחה תרומתם המכרעת של חיילי המילואים גם בעורף ובודאי בשדה הקרב.

למעלה מ-14,000 תושבים ותושבות באשדוד משרתים במילואים ונושאים בגאווה את הזכות לשרות את מדינת ישראל. עבורם, השירות במילואים הפך לתופעה חיובית המשפיעה על האווירה הכללית במדינה ועל הרוח המאחדת בחברה הישראלית. בעצם שירותם הם מבטאים את מסירותם ואהבתם לעם, לארץ ולאדמה וממלאים חובה אזרחית מן המעלה הראשון. המאמץ שהם עושים בשירות המילואים הוא מאמץ אישי הנעשה מתוך רוח התנדבותית וסולידריות רבה ומתוך חובה אזרחית והכרה בפעולות ההגנה על המולדת.

השנה כאמור, המיזם עומד בסימן המלחמה והוא מיזם משותף של הרשויות המקומיות ודובר צה"ל. במהלך המיזם יוארו מבני ציבור ומונומנטים עירוניים בכל יישובי הארץ ואשדוד מצטרפת למיזם, עם הארת בניין העירייה ושני הכיכרות המרכזיים בעיר – 'המפרשים' ו'עין השמש'. העיר אשדוד מצדיעה וגאה בכולם!

הצטרפו לקבוצת הוואצאפ של אשדוד 10:
כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

[ajax_load_more container_type="div" post_type="post" offset="1" destroy_after="10"]
[ajax_load_more container_type="div" post_type="post" offset="1" destroy_after="10"]
דילוג לתוכן