אשדוד במקום הראשון מבין ערי החוף בישראל בתחרות המועצה לישראל יפה

ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי קיבל את אות ההצטיינות, שניתן בתחרות שנערכה בין ערי החוף בתחומי איכות החיים וסביבה מקיימת

שיתוף בפייסבוק
שיתוף בוואצאפ
שיתוף במייל

הטקס שהפך למסורת זכיות עבור העיר אשדוד התקיים היום (שלישי) בבית המועצה לישראל יפה בפארק הירקון בתל אביב מעמד שר הפנים משה ארבל, יו"ר המועצה לישראל יפה רו"ח מיקי בלומנטל, ואורחים נוספים, בהם יו"ר פורום ערי החוף משה פדלון.

הפרס הוא עוד עדות להשקעה ולהתמדה של עיריית אשדוד בשיפור איכות חיי תושביה, ומשקף את טיפוח הסביבה העירונית על ידי הרשות המקומית על פי העקרונות המודרניים.

אשדוד, כידוע, משקיעה משאבים עצומים, הוגה תוכניות אסטרטגיות ומפעילה פרויקטים חברתיים מעצימים לצד תנופת בנייה וחיזוק השכונות הוותיקות בתוכניות בנייה עירוניות וממשלתיות.

התחרות נערכת זה השנה ה-30 ומשתתפות בה ערים, מועצות מקומיות, מועצות אזוריות ועוד.

ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי: ״ למישהו היה בכלל ספק שאשדוד והחופים שלנו הם היפים ביותר בישראל?

הייתה לי הזכות והגאווה לקבל היום בשמכם, תושבי אשדוד היקרים, הכרה וחותמת לאומית על כך שאשדוד היא העיר המצטיינת מבין רשויות החוף בישראל, וזוכת חמישה כוכבי יופי בתחרות קריה יפה ומקיימת בישראל.

הפרס הזה מגיע בזכות השקעה עצומה שלנו בשיפור מתמיד של איכות החיים של תושבי העיר אשדוד. אם זה בשירותי הניקיון, התברואה והגינון, בטיפוח ריאות ירוקות, ואם זה בקידום פרויקטים של התחדשות עירונית ותוכניות שמאפשרות לעיר כולה לשמור על ערכי ההגנה על הסביבה והקיימות.

תודה גדולה למנהלים ולעובדים המצוינים שלנו בעירייה על רמתם המקצועית הגבוהה בתחומי חזות העיר, החופים, הסביבה והקיימות, ועל ההשקעה העצומה שלהם למען איכות חיי תושבי העיר.

וכמובן, כל זה לא היה אפשרי בלעדיכם, תושבות ותושבי אשדוד – שמקימים יוזמות קהילתיות לטיפוח השכונות, שדואגים לשמור על ניקיון הרחובות, ומציעים לנו רעיונות ותוכניות מצוינות לשיפור פני העיר.

הצטרפו לקבוצת הוואצאפ של אשדוד 10:
כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

[ajax_load_more container_type="div" post_type="post" offset="1" destroy_after="10"]
[ajax_load_more container_type="div" post_type="post" offset="1" destroy_after="10"]
דילוג לתוכן