"אנושיות פוגשת מקצועיות": המכתב שהוענק לד"ר קזצקר מלאומית אשדוד במסגרת התחרות

במסגרת תחרות "הרופא המסור של המדינה" שנערך מידי שנה ע"י 'קרן דניאלי' זכה רופא של לאומית שירותי בריאות במכתב מרגש במיוחד אשר בעקבות כך זכה בפרס השבועי המוענק במסגרת התחרות שהפכה לשם דבר בעולם הרפואה. יש לכם המלצה על רופא מסוים? מהרו להגיש

שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואצאפ
שיתוף ב email
שיתוף במייל

התרגשות של ממש נרשמה במהלך השבוע האחרון בהנהלת לאומית שירותי בריאות כאשר אחד מטובי הרופאים המעניק שירותי רפואה במרכז הרפואי של לאומית באשדוד זכה במכתב הוקרה מרגש במיוחד במסגרת תחרות "הרופא המסור של המדינה" שנערך מידי שנה על ידי "קרן דניאלי".

מדובר בד"ר יעקב קזצקר המשמש כרופא מומחה לרפואת ילדים במרכז הרפואי של לאומית שירותי בריאות בעיר אשדוד, הרופא אשר נחשב למומחה בתחומו זכה להמלצות רבות מקרב המוני לקוחות לאומית שירותי בריאות והוא כאמור נבחר להיות הרופא המסור של המדינה. במסגרת הפרס השבועי הניתן ע"י הקרן, הפתיעו את ד"ר קזצקר נציגות קרן דניאלי והנהלת לאומית במרפאתו ומסרו לידיו את המכתב המרגש. הלקוח הממליץ אף זכה בפרס בשווי 1000 ש"ח מתנת קרן דניאלי.

במכתב המרגש נכתב: "הרופא הוא רופא שממחיש את האמרה: כאשר אנושיות פוגשת מקצועיות. עם המון חן, סובלנות, ידע ושקט נפשי הוא מטפל בילדים. מעניק חיוך לילד ושקט נפשי להורה". הלקוח, תושב יבנה מר יצחק אליאסי, שיבח את הרופא במכתבו המרגש והוסיף כי "בכל פעם שהגעתי עם אחד הילדים ידע לאבחן בצורה מדויקת ולהעניק טיפול ראוי. אם יש מגיע – זה לו! אם יש צדק – הוא יזכה! אם יש הגדרה שמתאימה לד"ר יעקב – הוא 'הרופא של המדינה.' בהצלחה לד"ר קזצקר, בהצלחה לכולנו, רק בריאות".

המכתב שהגיע לידיו של הד"ר גרמו לו להתרגשות עצומה שכן מדובר במכתב הוקרה ייחודי המוענק במסגרת מבצע "הרופא המסור של המדינה" שנערך מידי שנה על ידי "קרן דניאלי". בטקס מרגש במיוחד שנערך מיד לאחר הזכייה בעיר אשדוד בהשתתפות הנהלת מחוז דרום והנהלת המרכז הרפואי סיטי של לאומית שירותי בריאות בעיר שם מעניק הד״ר שירותי רפואה, העניקו ראשי לאומית תעודת הוקרה לרופא הילדים המסור אשר קצר תשבחות מלקוחות רבים ששיבחו את שירותו המקצועי במיוחד.

יצוין כי כמו בכל שנה, גם השנה מקיימת 'קרן דניאלי' את תחרות 'הרופא המסור של המדינה' בו זוכים רופאים שונים בפרס מיוחד על אדיבות ורגישות ראויות לציון במהלך האינטראקציה שלהם עם המטופלים. הקרן, שהוקמה לזכרה של דניאלי זוננפלד ז"ל שנהרגה בתאונת דרכים כשחזרה מהתנדבות בבית החולים שניידר, מקיימת את התחרות השנתית במטרה לטפח ולעודד רפואה עם אמפתיה והקשבה.

התחרות מתבססת על חוות דעת של לקוחות הקופה, והיא נערכת תוך שיתוף פעולה של כלל קופות החולים, כאשר עד כה כבר עשרות אלפי לקוחות 'לאומית' המליצו באמצעות הצבעה פיזית בקופת החולים, או בקו הטל-מסר ללא צורך בטכנולוגיות אחרות. ב'לאומית' רואים ענין חשוב בהשתתפות בתחרות ובמעורבות של הציבור בבחירת הרופאים, זאת מאחר ש"הדבר מהווה אינדיקציה אמינה לטיב השירות, וגם פידבק ראוי לרופאים על מסירותם ומקצועיותם".

יצוין כי זו השנה השישית של התחרות, כאשר בשנה שעברה עשרות אלפי לקוחות הקופה השתתפו במיזם המיוחד מאוד, דבר שמעיד על שביעות רצון גבוהה במיוחד של לקוחות לאומית מהצוות. בלאומית מברכים על הזכייה ואומרים כי "אנו שמחים מאוד לקבל את המוני ההמלצות על הצוות הרפואי שלנו. כמו תמיד אנו מוכיחים שוב ושוב כי הצוות שלנו הוא צוות מקצועי ומיוחד, כזה שלא ניתן למצוא באף מקום אחר".

יצוין כי הנהלת הקרן הודיעה השבוע על הארכת מועד משלוח ההמלצות לתחרות השנתית ויהיה ניתן לשלוח המלצות על הרופאים המצוינים שלכם עד לתאריך ח׳ בשבט. אז אם יש לכם המלצה כלשהי אתם מזומנים לפנות באמצעות קו הטלמסר שמספרו: 03-306-5555.

כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

הורדה לאייפון:

דילוג לתוכן