אמן הפדופיל

בית המשפט התיר לפרסם את פרטיו של חיים בר שלום מאשדוד, שנעצר ביום שלישי האחרון, בחשד כי התחזה לפסל וביצע עבירות מין לכאורה בצעירות שהגיעו לאודישן. בר שלום הינו מפוקח מין, שכבר הורשע בעבר בהתחזות לסוכן דוגמניות שביצע עבירות מין בצעירות וריצה 6 שנות מאסר

שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואצאפ
שיתוף ב email
שיתוף במייל

בית המשפט התיר לפרסום כי העצור בהתחזות לפסל ופגיעה מינית בצעירות לכאורה, הוא חיים שלום בר שלום, תושב אשדוד בן 38. בר שלום הוא עבריין מין מורשע שבתום מעצרו הוא נחשב כעבריין מין בפיקוח.

החקירה החלה לאחר שבמשטרה התקבלו תלונות של שתי צעירות לפיהן הן הגיעו למפגש ״השראה״ עם אדם שהציג עצמו כפסל, ולטענתן במהלך המפגש ביקש מהן להתפשט ולגעת בגופן, על מנת שהוא יקבל השראה, וכי הוא כביכול ביצע בהן עבירות מין.

 השוטרים הצליחו לעלות על עקבותיו של בר שלום וביום שלישי עצרו אות בחשד לעבירות של בעילה שלא בהסכמה חופשית, מעשה סדום שלא בהסכמה חופשית, מעשה מגונה באדם, קבלת דבר בתחבולה והפרת צו פיקוח של עברייני מין.

נידון בעבר ל-6 שנות מאסר

בר שלום הוא בעל עבר פלילי בעבירות מין. הוא הורשע ונידון ל-6 שנות מאסר בגין התחזות לסוכן דוגמניות וביצוע מעשים מגונים בנשים ובקטינות.

 ביום רביעי  הוא הובא לבית משפט השלום באשקלון להארכת מעצרו. בדיון ציין נציג המשטרה רס״ב בוריס מכלין על השיטה בה פעל בר שלום כביכול. לדבריו , בר שלום התחזה לסוכנת בשם "דנה" שמחפשת נערות למודל השראה עבור אמן פיסול. לאחר שהצעירות הסכימו לשמש כהשראה לאמן הפיסול, בר שלום היה נפגש איתן בבית המלון כדי לבצע "אודישן" לתפקיד, זאת לאחר ששילם להן את הנסיעות למקום. אז, כך על פי החשד, הוא ניצל את המצב כדי לבצע בהן עבירות מין. עוד אמר נציג המשטרה כי בר-שלום הודה במקרה נוסף של פגיעה בצעירה, שטרם אותרה או נחקרה. נציג המשטרה ביקש להאריך את מעצרו של בר שלום ב-9 ימים.

התירה לפרסם את שמו. השופטת בונדה (צילום: דוברות בתי משפט)

מנגד טענה סנגורתו של בר שלום, עו״ד שרית עוז, כי הוא אדם חולה לב הזקוק לתרופות, וכי הוא שיתף פעולה בחקירה.

 שופטת בית המשפט באשקלון דורית בונדה האריכה את מעצרו של בר שלום עד ליום שלישי 20‪.7‪.21. השופטת בונדה קיבלה את בקשת המשטרה, והתירה לפרסום שת שמו של בר שלום, כדי שיוכלו להגיע לקורבנות נוספים שאולי נפלו ברשתו. "בשים לב לכך כי עסקינן במשיב מפוקח מין, אשר על פי תיק החקירה קושר עצמו לפחות לשתי קורבנות, וייתכן כי ישנן אף קורבנות נוספים, מצאתי כי ישנה הצדקה לבקשת המדינה להתיר פרסום פרטיו ופרסום הפרשה, זאת על מנת לאפשר לקורבנות נוספים אשר נפלו קורבן למעשיו של המשיב להגיש תלונה כנגדו”..

כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

הורדה לאייפון:

דילוג לתוכן