אמבולנס וחדר הדרכה לזכרה של שיר ביטון ז״ל

לזכרה של שיר ביטון ז״ל, מתנדבת מד״א שנפלה בשבעה באוקטובר. צילום: דוברות מד״א
שיתוף בפייסבוק
שיתוף בוואצאפ
שיתוף במייל

מאז תחילת מלחמת "חרבות ברזל", נפלו 29 מעובדיו ומתנדבי של מגן דוד אדום בדרכם להציל חיים או בהגנה על גבולות המדינה. כדי להנציח את זכרם ולהמשיך את מורשת הצלת החיים, לפיה חיו את חייהם, הוקדשו 29 אמבולנסים וניידות טיפול נמרץ, אחד מהם לזכרה של שיר ביטון ז״ל מאשדוד, שיסייעו להציל חיים והוצבו בתחנות מד"א בהן התנדבו ועבדו הנופלים ברחבי הארץ. כמו כן, נחנך חדר הדרכה על שמה של שיר ז״ל.

סמל שיר ביטון ז"ל, מאשדוד, בת 19 בנופלה, שירתה במוצב נחל עוז כחובשת קרבית בחטיבה הצפונית של עזה, היא נפלה בקרב עם מחבלים בעוטף עזה. שיר ז״ל החלה את דרכה במד״א כמתנדבת נוער בתחנת מד״א אשדוד והתנדבה ארבע שנים.

חדר ההדרכה וניידת הטיפול הנמרץ, נתרמו על ידי חבר משפחתה המבקש להישאר אנונימי לעמותת ידידי מד״א בישראל, התרומה הנכבדת תשרת את תושבי אשדוד והסביבה ותסייע להציל חיים.

מנכ"ל מד"א, אלי בין”על גבורתם של נופלי עובדי ומתנדבי מגן דוד אדום יסופר עוד רבות במשך השנים. אלו אנשים שמשימת הצלת החיים הייתה לנגד עיניהם, והם פעלו בכל האמצעים הדרושים כדי להגשים את מטרה זו, ובכך גם שילמו בחייהם. הארגון כולו מרכין את ראשו וזוכר את אנשיו, כל אחד מהם הותיר חלל עצום למשפחותיהם היקרות, וגם למשפחת מד"א, שתמשיך להנציח אותם בעזרת האמבולנסים וניידות הטיפול הנמרץ המוקדשים לזכרם. אין מספיק מילים כדי לתאר את גודל האובדן, נמשיך במשימת הצלת החיים – למענם ולזכרם".

הצטרפו לקבוצת הוואצאפ של אשדוד 10:
כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

[ajax_load_more container_type="div" post_type="post" offset="1" destroy_after="10"]
[ajax_load_more container_type="div" post_type="post" offset="1" destroy_after="10"]
דילוג לתוכן