אלון חזן ממשיך בנבחרת ישראל

ההתאחדות לכדורגל הודיעה על המשך דרכו של אלון חזן כעוזר מאמן נבחרת ישראל, לצד המאמן הראשי החדש, וילי רוטשטיינר. חזן: "נבחרת ישראל היא גאווה עבורי"

שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואצאפ
שיתוף ב email
שיתוף במייל

בתחילת השבוע יצאה הודעה מטעם ההתאחדות לכדורגל, שסיחררה את עולם הכדורגל בארץ. המנהל המקצועי של הנבחרת בשנים האחרונות, האוסטרי וילי רוטשטיינר יהיה המאמן הראשי החדש של נבחרת ישראל, במקום אנדי הרצוג שעזב.. אל רוטשטיינר יצטרף אלון חזן, כוכב הכדורגל האשדודי  (72 הופעות בנבחרת ישראל ו-5 שערים) לשעבר בן ה-52, כאשר ימשיך לשמש כעוזר המאמן. ההחלטה התקבלה על ידי ועדת האיתור, שהעניקה לרוטשטיינר וחזן את האשראי, להדריך את נבחרת ישראל במשחקי פלייאוף העלייה לאליפות אירופה 'יורו' 2021.

חזן שמח מאוד על המשך דרכו בנבחרת וסיפק כמה ציטוטים מעניינים ל"השבוע באשדוד" על הכדורגל הישראלי.

תגובתך למינוי רוטשטיינר? איך יהיה שיתוף הפעולה ביניכם?
"וילי מכיר את ההתנהלות בנבחרת בשנתיים האחרונות את השחקנים והדרך וזה חשוב. השיתוף פעולה מצוין לאורך כל התקופה יחד ושנינו מבינים את המטרה והאחריות.

האם אתה רואה עצמך מועמד להיות מאמן ראשי בעתיד?

 "אני לא חושב לרגע על מה יהיה תפקידי בעתיד. אני נהנה מכל מה שאני עושה עבור הנבחרות, בלי קשר למעמד שלי או הגדרת התפקיד זה ממש לא מעניין אותי אף פעם."

מה דעתך על הביקורת של אייל ברקוביץ' על ועדת האיתור?

"אני לא מתעסק בדברים שאחרים אומרים כל אחד שמדבר צריך להיות אחראי למילותיו לכן אני מעדיף להיות אחראי רק לדברים שאני אומר".

עד כמה נפגע הכדורגל הישראלי מהמשבר העולמי?

."הכדורגל נפגע מאד הן כלכלית והן בחווית המשחק, כאשר המשחקים ללא קהל ואין אווירה. מעבר לכך, תקופת הבידוד שנדרשה מהשחקנים היתה קשה מאד. כאשר הכל יגמר ב"ה עם הקורונה, הכל יחזור באופן טבעי לשגרה".

כמה נבחרת ישראל חשובה עבורך?

 "נבחרת ישראל חשובה מאד והיא גאווה עבורי בכל מקרה".

ולסיום, אם היית מאמן ראשי, היית נותן לנאתכו להיות קפטן?

"זה לא מפריע לי, כי הנבחרת היא של אזרחי ישראל. יש כאלו שמשרתים בצבא ומשלמים בחייהם וככאלה הם יכולים לשמש כקפטן".

דילוג לתוכן