איציק משה מאשדוד מפעיל באירופה מסע הסברה נמרץ על הזוועות של מחבלי החמאס

"בונים מזרח תיכון חדש" – קו הסברה של ארגון "בית ישראל" בראשות איציק משה שבימים אלה הוא פועל בנמרצות בהסברה ומביא למדינות אירופה את הזוועות של החמאס

שיתוף בפייסבוק
שיתוף בוואצאפ
שיתוף במייל

מטה ההסברה בינ"ל של "בית ישראל", הפעיל ב-18 מדינות, הוקם בגאורגיה מיום הראשון של המלחמה. איציק משה, יו"ר הארגון טוען שהמסרים שפותחו בשטח הם נובעים מצרכי השטח, ועל כן איננו מדבר על הנקמה, ולא על השמדת חמאס כמטרה, אלא מציין שהמטרה העיקרית היא השלום האזורי ו"בניית מזרח תיכון חדש" והאמצעי הוא חיסול של הטרור.


משה הצטרף ליוזמת שר החוץ בנושא החזרת השבויים ובסרטון שפרסם צפו 700 אלף איש תוך מספר ימים. וכיום, בגלל צרכי הסברה שהתקבלו מנציגויות בשטח, הפיץ סרטון חזק וקולע עם מסר, שישראל היא התחנה הראשונה של הטרור והתחנה הבאה היא המערב.


"זאת לא מלחמת ישראל-חמאס" טוען איציק משה בתקשורת מחוץ לישראל, אלא זאת מלחמה של הטרור ותומכי הטרור מול הציוויליזציה העולמית, בה ישראל היא התחנה הראשונה. ישראל היא בין המדינות הבודדות שיכולות להגן על עצמה, ועל כן המדינות הרואות בטרור בעיה עולמית, צריכות להיות מעורבות לטובתן ועל מנת להגן על עצמן.
בימים אלו, ארגון "בית ישראל" יחד עם האליאנס האירופי למען ישראל, הוציא פניה לאומות המאוחדות להכיר בחמאס כרגון טרור.

איציק משה המכהן גם כסגן נשיא ארגון האליאנס האירופי, קורא לגורמים הפעילים בשטח להגביר פעילותם בכלי התקשורת העולמיים ולחבר אליהם גורמים דומיננטיים ואנשי מקצוע מישראל. יחד עם זאת, האליאנס האירופי למען ישראל בו חברים 20 אלף חברים וביניהם 100 חברי פרלמנט מאירופה, הוציא פניה לארגון לזכויות האדם, על מנת לא לאפשר לאיראן לעמוד בראש הוועדה לזכויות האדם בנובמבר.


לאחר הכנס הבינ"ל המוצלח בירושלים שיזמו "בית ישראל" ומנהיגות ישראלית בתפוצות, בהשתתפות 18 מדינות ונציגי הממשלה, מגביר איציק משה את פעילותו במהלך המלחמה ובנוסף לראיונות שהוא מעניק, מיישם את מטרות הארגון שאמור להוות תשתית המבטיחה העברת מידע לצד השני. התקיימו ראיונות בשידורים ישירים במדינות רבות וביניהן הודו, קוסובו, ארה"ב, גאורגיה, סרי לנקה ובהם השתתפו אנשי ציבור מקצועיים, אנשי תקשורת, חברי כנסת, מומחים וקובעי דעתי הקהל מישראל. כמו כן, בשיתוף פעולה עם "בית ישראל", יצא דוידי הרמלין לגרמניה לסדרת הרצאות וזכה לתמיכה גדולה. בנוסף, במהלך המלחמה, נוספו לארגון ההסברה שני נציגים מבריטניה.


בראיונות המעניק איציק משה, שהוא עצמו ניצל מניסיונות ההתנקשות של ארגוני טרור אכזריים של משמרות המהפכה האיראנית, הוא מציין שהשמדת הטרור הברברי איננה המטרה, אלא אמצעי להשגת השלום, המהווה למטרה. משה מוריד את הכפפות ומתייחס גם לטעויות של העולם כלפי העם היהודי במשך 2000 שנה, ומציין שהעוול שעשה BBC הוא המשך המסורת השקרית מול העם היהודי וישראל לדורותיו.
ככל הנראה, ששר החוץ אלי כהן צדק בכנס ההסברה בירושלים, שאמר שאיציק משה פנטזיונר כמו שמעון פרס, המיישם את חלומותיו ומגיע להישגים עצומים – וההוכחה לכך היא, במסר שאותו מאמץ איציק משה לגבי "בניית מזרח תיכון חדש".
לסיכום, אומר איציק משה, כולנו בחזית! בשכונה, בעיר, במדינה, בגבול וגם בחו"ל, ועל כולנו להתגייס להצלחה והצלת הבית – ההצלחה המהווה לאלטרנטיבה היחידה הן לישראל והן ליהדות העולם.

הצטרפו לקבוצת הוואצאפ של אשדוד 10:
כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

[ajax_load_more container_type="div" post_type="post" offset="1" destroy_after="10"]
[ajax_load_more container_type="div" post_type="post" offset="1" destroy_after="10"]
דילוג לתוכן