איך קורס באורין שפלטר יכול לסייע לרכוש דירה להשקעה באשדוד?

אשדוד היא אחת מהערים המתפתחות ביותר בישראל, והיא הופכת לפנינת נדל"ן שאותה כדאי מאוד לנצל. היא פורחת בכל תחום אפשרי, כולל תרבותי ובתחום הפנאי, ויש בה אין ספור נכסים איכותיים שיהיו מבוקשים מאוד בעתיד הקרוב. קורס יזמות נדל"ן איכותי ייתן לכם את כל הכלים להצלחה באיתור הנכסים הטובים ביותר, ואיך להשיג את התשואה הגבוהה ביותר

צילום: FREEPIK
שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואצאפ
שיתוף ב email
שיתוף במייל

המצב הנדל"ני באשדוד הולך ומשתפר עם השנים. אשדוד היא עיר מאוד מתפתחת, היא קרובה באופן יחסי למרכז, והמחירים כמובן הרבה יותר זולים מאלה המוצעים בתל אביב וסביבתה. לכן, השקעות נדל"ניות באשדוד זהו טרנד חזק ופופולארי מאוד. הבנייה באשדוד היא מגוונת מאוד, ונעה בין הצורך האזרחי בבנייני מגורים, דרך בתים פרטיים ומפוארים יותר ועד למבנים של עסקים ומסחר, שמהווים גם הם שטח נדל"ני יוקרתי ומעניין מאוד. השאלה היא איך יזמי נדל"ן מקומיים יכולים לרתום את ההצלחה האשדודית לטובתם ולהשקיע בנכסים הנכונים.

חשוב להבין כי לישראלי הממוצע קשה מאוד לעשות כסף גדול בעבודה ממוצעת ולכן יש צורך להתפתח ולנסות לגרום לכך שהכסף ייכנס בצורה פאסיבית, עד כמה שניתן, או שהכסף ייצר כסף בעצמו בעתיד. יש כמה דרכים לעשות זאת, אך דווקא בתחום הנדל"ן יש הרבה יותר אפשרויות המעניקות רווחים עצומים, אם יודעים לבחור את הנכס הנכון. קשה מאוד להיכנס להרפתקאות עסקיות ללא ידע מוקדם וללא יכולת כלכלית. הדבר הכי חשוב הוא לקבל את ההכשרה הנכונה, על מנת להבין את העסק מא' עד ת'. את ההכשרה הנכונה תוכלו לקבל בקורס השקעות נדל"ן במכללת אורין שפלטר שיתן לכם את כל הכלים והידע להצלחה והצטיינות בתחום. לאחר מכן, יש להתחיל לאט, לקחת הפסדים בחשבון ולהמשיך אט אט ובזהירות עד להתייצבות. אך הדבר החשוב ביותר הוא, כאשר משחקים עם כסף, הוא ללמוד את העסק בצורה הטובה ביותר על כל רבדיו. ניתן ללמוד את תחום השקעות נדל"ן בצורה מקיפה ומקצועית במכללת אורין שפלטר בסניפי המכללה וגם אונליין.

אחוז תשואה גבוה

קורס איכותי של השקעות נדל"ן יכול לסייע ברכישת דירה להשקעה באשדוד, מפני שהוא נותן את כל המידע להתמודדות עם האתגרים שבנדל"ן. במכללת אורין שפלטר מציעים קורס ברמה גבוהה בנושא, עם בונוס של טכנולוגיה מתקדמת. במכללה מעלים את כל השיעורים ותרגילי שיעורי הבית למכללה, במה שנותן בונוס ענק לסטודנטים. בנוסף, השיעורים מתעדכנים בכל סמסטר, כך שהחומר תמיד עדכני ורלוונטי.

בנדל"ן יש חשיבות לכל דבר קטן, ויש לשים לב ללא מעט אלמנטים. אלמנטים כמו מבנה פנים, עיצוב ודמוגרפיה של השכונה הם קריטיים, אך יש לבצע תחזיות עתידיות, להסתכל על מצב התחבורה ועוד מגוון רחב של פרמטרים הקובעים אם הנכס יניב מספיק רווח בעתיד. השקעה בנכס היא השקעה עצומה בכל קנה מידה וכדי לעשות זאת בצורה נכונה, יש לעשות את התהליך בצורה מדויקת. הכשרה נכונה וקורס מתאים יעניקו את הכלים לקנייה נכונה של נכס באשדוד, אשר יספק אחוזים גבוהים של תשואה.

מגוון אופציות

השקעה נדל"נית מכל סוג, פרטי או מסחרי, מהווה תחום שדורש המון ידע ובעיקר ניסיון, אותו צריך להרוויח עם השנים. המטרה הסופית בתחום השקעות נדל"ן, היא לשקול את כל האופציות ולקבל את ההחלטה הנכונה ביותר בנוגע להשקעה או לאי השקעה. יש כמה אסכולות בנוגע לדרך בה ניגשים ליזמות והן בדרך כלל משתנות בהתאם לרצונותיו של היזם לגבי הנכס שלו. יש יזמים שמעדיפים לקחת צעד אחורה ולתת למומחים בשכר לעבוד ומנגד, יזמים שרוצים להיות בתוך העניינים ולהיות מעודכנים בכל מהלך שנעשה בנכס. יש יתרונות וחסרונות לכל דרך, וכל אחד צריך לבחור את הדרך הנכונה לו, בהתאם למבנה האישיות שלו וליכולות הניהול שלו.

צילום: שאטטרסטוק

באשדוד יש לא מעט יתרונות המגדילים את הערך של הנכסים שלה. כך לדוגמה, הנמל באשדוד הוא אחד המקומות המעניינים ביותר בארץ. מעבר למשמעות הכלכלית שלו, הוא למעשה משמש גם כמקום בילוי עבור הרבה מאוד אנשים. הנמל כולל לא רק אוניות משא, אלא גם טיילת משובחת עם מסעדות, דוכנים וכמובן מרינה מפוארת. נכסים אשר קרובים למרינה הם יקרים יותר בהגדרה, אך יש הרבה מאוד אזורים ברחבי העיר אשר מגדילים את ערכם בזכות קרבה לפארקים, אזורי מסחר וגישה מהירה לכבישים מהירים בדרך לצפון או לדרום. כל יועץ נדל"ן יזהה את הפוטנציאל הנהדר הגלום באשדוד, ולכן, יחפש דירות להשקעה.

לפרטים נוספים אודות לימודי יזמות נדל"ן או כל תחום אחר במכללת אורין שפלטר חייגו 077-3626143

דילוג לתוכן