אחרי ההפסד המביך של נבחרת ישראל לאיסלנד: המאמן האשדודי אלון חזן פוטר

כצפוי, אחרי ההודעה על סיום דרכו של יוסי בניון כמנהל המקצועי, הגיעה היום (רביעי), גם ההודעה כי אלון חזן לא ימשיך בתפקידו כמאמן נבחרת ישראל. השניים למעשה משלמים את מחיר הכישלון על אי העפלה לטורניר יורו 2024. השיחה בין שינו זוארץ לחזן ארכה כשתי דקות בלבד.

שיתוף בפייסבוק
שיתוף בוואצאפ
שיתוף במייל

יו"ר ההתאחדות לכדורגל, שינו זוארץ, אמר לאחר פגישתו הבוקר עם המאמן: "אלון חזן היה חלק מההתאחדות לכדורגל כבר עשור וחצי ועשה שירות נפלא לכדורגל הישראלי. חלק גדול מהשחקנים המובילים שלנו טופחו על ידו בנבחרות הנוער והצעירה וכך גם בתקופתו כמאמן הבוגרת".

"לצערי, ומבחינתי, אי ההעפלה ליורו 2024 מחייב שינוי משמעותי בצוות המקצועי. אני יודע עד כמה אלון היה מחויב, עד כמה השקיע ורצה ועל כך אני מודה לו וכמובן מאחל לו הצלחה בהמשך״.

אלון חזן מונה לתפקיד מאמן הנבחרת באפריל 2022, והחליף בתפקיד את ווילי רוטנשטיינר. הוא הגיע לבוגרת אחרי שעבד בהתאחדות מאז 2008, ואימן בכל הנבחרות הצעירות של ישראל. יוסי בניון מונה למנהל המקצועי של נבחרת ישראל ב-2022, אך למרות הגרלות נוחות יחסית בליגת האומות ומוקדמות היורו, כשלו השניים במטרה להביא את ישראל סוף סוף לטורניר גדול.

משחק הבכורה של חזן היה ה-2:2 נגד איסלנד, ומשחק הפרידה היה ההפסד 4:1 בדיוק לאותה נבחרת. בסך הכל קיימה ישראל 17 משחקים רשמיים תחת המאמן, בהם השיגה שבעה ניצחונות, 4 תוצאות תיקו ו-6 הפסדים.

הצטרפו לקבוצת הוואצאפ של אשדוד 10:
כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

[ajax_load_more container_type="div" post_type="post" offset="1" destroy_after="10"]
[ajax_load_more container_type="div" post_type="post" offset="1" destroy_after="10"]
דילוג לתוכן