אורנה הוזמן בכור ממשיכה לקדנציה שנייה בנמל

לראשונה מאז הקמת חברת נמל אשדוד זוכה יור דירקטוריון לכהן מיותר משלוש שנים ואף לקבל קדנציה נוספת

צילום: רונן אקרמן
שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואצאפ
שיתוף ב email
שיתוף במייל


הוועדה לבדיקת מינויים ברשות החברות הממשלתיות אישרה את הארכת כהונתה של אורנה הוזמן בכור יור דרקטוריון חברת נמל אשדוד, לשנתיים נוספות.

במהלך הארבע שנים האחרונות הובילה הוזמן בכור את הנמל לקראת התחרות המתגברת בעקבות כניסת הנמלים החדשים. במסגרת ההיערכות, וכאסטרטגיה, הדירקטוריון בראשותה אישר תקציב השקעות בהיקפי ענק של 2.4 מיליארד שקלים. במסגרת התקציב ישנה תכנית פיתוח המאסיבית שתשרת את החברה בתחרות העומדת בפניה ותסייע לעמוד ביעדים העסקיים והתפעוליים.
הוזמן בכור הובילה את נושא החדשנות הטכנולוגית בארגון הבא לביטוי בהטמעת טכנולוגיות מתקדמות תוך שיתוף פעולה עם סטארטאפים. החברה בהובלתה סיימה שני מכרזים מיוחדים מסוגם והכריזהעל סטארטאפים נבחרים שרואים בנמל אשדוד פלטפורמה מדהימה לפיתוח המוצר שלהם שיביא לשינוי עתיד פני הנמל. כגון : סטארטאפ שפיתח 'מוח' למכולות באמצעות בינה מלאכותית, סטארטאפ שפיתח אלגוריתם ייחודי המודד את עומק קרקעית הים ושני סטאטרטאפים המפתחים רחפנים ורכבים אוטונומיים. מדובר במוצרים שיעשו לא פחות ממהפכה בפעילות היומיומית השוטפת של הנמל, אשר מכניסים רוח של חדשנות ומציבים אותנו בחזית עולם נמלי הים
הוזמן בכור : "אני מבקשת להביע את תודתי לשרת התחבורה ח"כ תא"ל במיל, מירי רגב ולשר האחראי על רשות החברות ח"כ דודי אמסלם, על האמון המלא שניתן בי ובחברה. המשך עבודתי כיור דרקטוריון החברה, גם בקדנציה שניה, מהווה תעודת הערכה קודם לכל לחברת נמל אשדוד ועובדיה אשר פועלים סביב השעון לטובת המשק והכלכלה הישראלית. אני משוכנעת שהעורק הראשי של המשק הישראלי- נמל אשדוד – ידע להתמודד בתחרות המתגברת עם הנמלים החדשים ולהמשיך ולהיות הנמל הגדול בישראל."

כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

הורדה לאייפון:

דילוג לתוכן