אורית אלמוזלינו-רייז פרשה מהחיים הפוליטים

עו"ד אורית אלמוזלינו-רייז, שכיהנה בקדדצניה האחרונה ברשימה של שמעון כצנלסון, החליטה לפרוש מהחיים הפוליטים. בטור אישי היא מסבירה את הסיבות לפרישה ומציעה למועמדים ״תסירו את האגו ותתאחדו״

עו״ד אורית אלמוזלינו-רייז. צילום: אמנון חורש
שיתוף בפייסבוק
שיתוף בוואצאפ
שיתוף במייל

עו"ד אורית אלמוזלינו-רייז, ילידת העיר אשדוד, נשואה לאמיר ואמא של אלה הראל וזיו. שותפה במשרד עורכי הדין רם כספי ושות', וממובילי מחאת רובע ט"ו (נגד הבנייה הרוויה ברובע) ומחאת השבת (נגד חלוקת דוחות בביג בשבתות).

במשך חמש שנים מילאתי ביראת כבוד את התפקיד "נציגת ציבור" של תושבי העיר אשדוד, אותו אני מסיימת בגאווה עצומה, וזאת לאחר שעמדתי ביעדים שהצבתי לעצמי בקדנציה הזו, ותוך שמירה על העקרונות והערכים איתם נכנסתי למועצה:

• שמירה על הסטטוס קוו בעיר, כאבן יסוד שתאפשר חיים משותפים בין כלל התרבויות והמגזרים בעיר ולאורך זמן.

• הסרת הגזרה של בניית 1,000 יחידות דיור, וצמצומן ל-250 יח"ד ברובע ט"ו.

• העצמת נשים במגוון תחומים ופרויקטים, לצורך קידום השוויון המגדרי בעיר – והיום כולם רואים את הפירות, כאשר רובן של הרשימות למועצה מגוונות בנשים חזקות ואיכותיות.

• להוות שליחת ציבור ולהשתדל לתת מענה מיטבי לכל תושב/ת שפנת/ה ונדרש/ה לעזרה.

בנוסף,

• כיו"ר החברה לתיירות פעלתי לקידום התיירות בעיר, ואנו רואים כיום כיצד מאות תיירים מחו"ל פוקדים את העיר בכל פעם שעוגנת אניית נוסעים לאחר מאמצים רבים שהושקעו בנושא. מתוקף תפקידי עוד פעלתי לקידום השיט בנחל לכיש, פארק אתגרים, פסטיבל האוכל, פסטיבל קרם דה לה קרם, שיפוץ מאסיבי של כל רצועת החוף והמצודה, קידום ועידוד בעלי העסקים בעיר בתחומי הפנאי והבילוי, ועוד. 

• כיו"ר הועדה הסטטוטורית למניעת אלימות פעלתי רבות למניעת אלימות במרחב הפרטי והציבורי על כל רבדיה. יזמתי שיתופי פעולה רבים עם פורום מיכל סלה, נלחמתי בהדרת נשים במרחב הציבורי לרבות על גבי שילוט ובאוטובוסים, וכן פעלתי ללא הפסקה על מנת שנשים ירגישו מוגנות בעיר אשדוד.

לקראת הבחירות הקרבות והבאות עשיתי כל שביכולתי לגרום לאיחוד בין רשימות, ואני עדה לניסיונות הרבים והכנים של ס. רה"ע שמעון כצנלסון, לעשות כן. ההשתדלות הרבה נעשתה, האגו הוסר, אך לא צלחה לנו הדרך. ומכאן אני פונה לכל המועמדים, זה עדיין לא מאוחר, רצון הציבור הוא איחוד!

אוסיף, שלמרות שהובטח לי מקום במועצה, העדפתי לפעול בהתאם למצפוני והערכים עליהם חונכתי, והודעתי לשמעון על החלטתי להסיר את מועמדותי למועצת העיר אשדוד. אני מודה לשמעון כצנלסון על האמון והחברות. במשך חמש שנים ראינו עין בעין ופעלנו בשיתוף פעולה, ובג'ונגל הפוליטי יצרנו חברות כנה.

אני מודה לכל תושבי/ות העיר שהאמינו בי ובדרך שלי.

אני מבטיחה שאמשיך להיות שגרירה של העיר ותושביה ולשרת את תושבי העיר ככל שאתבקש!

ובנימה אישית,

אם נגעתי בלב של אחד/ת מכם/ן – זכיתי !

גמר חתימה טובה ובהצלחה לעיר אשדוד!

הצטרפו לקבוצת הוואצאפ של אשדוד 10:
כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

[ajax_load_more container_type="div" post_type="post" offset="1" destroy_after="10"]
[ajax_load_more container_type="div" post_type="post" offset="1" destroy_after="10"]
דילוג לתוכן