אופנוען שהתנגש במכונית  תובע כמיליון שקלים פיצויים על פציעתו

תושב אשדוד, בשנות ה-20 לחייו נפצע עם אופנועו בשד׳ מנחם בגין בעיר, ותובע כמיליון שקלים מחבת הביטוח

שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואצאפ
שיתוף ב email
שיתוף במייל

אופנוען בשנות ה-20 לחייו, תושב אשדוד,  שהתנגש במכונית עם אופנועו מסוג קואנג יאנג  בשדרות מנחם בגין, תובע כמיליון שקלים מהפול- המאגר הישראלי לביטוחי רכב. כך עולה מתביעה שהגיש לבית משפט השלום באמצעות עו"ד דותן לינדנברג.

בתביעה נטען כי  לפני כשנה, בשעת לילה הוא התנגש במכונית ופונה באמצעות צוות מד"א לחדר המיון בבית חולים 'אסותא' באשדוד, כשהוא מתלונן על כאבים בקרסול שמאל שהיה נפוח בצורה חריגה ועל תחושת שריפה ושפשופים ביד שמאל. בצילום רנטגן אובחן כי הוא סובל משבר בקרסול שגובס בהמשך.  הרופאים הודיעו לו כי נאסר עליו לדרוך על הרגל הפגועה וכי עליו להתהלך משך כחודש בעזרת קביים.

במסגרת הבדיקות הרפואיות שנערכו לו,  נמצא כי הוא סובל מנפיחות ושטפי דם וממגבלות תנועה בקרסול ומנפיחות ורגישות בברך ימין. בצילום אולטרה סאונד אובחנה בנוסף  בצקת בקרסול הפגוע. בהמשך  אובחן כי הוא סובל מכאבי גב תחתון ונקבע כי בשל מצבו עקב התאונה הוא לא כשיר לעבודה.

 בא כוחו עורך דין תאונות דרכים דותן לינדנברג העוסק בתביעות בגין תאונות דרכים ונזקי גוף טען בתביעה,  כי בעקבות התאונה הצעיר החל לסבול מהפרעות בתחום הנפשי: הוא דרוך, מתקשה להירדם והוא חווה זיכרונות ומחשבות חוזרות על התאונה.

בצילום CT שבוצע לאחרונה הודגמו שברי תלישה לא מחוברים בקרסול וברגלו ולמרות הטיפולים שקיבל הצעיר, לא חלה הטבה במצבו בתחום האורתופדי והנפשי, דבר המגביל את תפקודו.

האופנוען תובע לקבל פיצוי עבור הפסדי שכר, זכויות סוציאליות ופנסיוניות, כאב וסבל, עזרת צד ג' והוצאות רפואיות.

טרם הוגש כתב הגנה.

כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

הורדה לאייפון:

דילוג לתוכן