אהבה מחשמלת: ההיכרות במעבדות החשמל הובילה לחתונה

לרגל יום האהבה בוגרי המכללה האקדמית להנדסה אשדוד מספרים כיצד הכירו את בני זוגם בלימודים. הנה סיפור אחד של אולגה ומשה ללוש, תושבי אשדוד שלמדו במכללה וסיימו בחתונה

שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואצאפ
שיתוף ב email
שיתוף במייל

ביום שישי הקרוב, 14.2, יציינו ברחבי העולם את חג האהבה – וולנטיינס. לכבוד החג אולגה ומשה ללוש, תושבי אשדוד, משתפים בסיפור האהבה שלהם שהתחיל מניצוץ חשמלי אחד קטן, תרתי-משמע, וכעת נשואים עם שני ילדים.
משה ואולגה הכירו במהלך הלימודים לתואר ראשון בזמן שלמדו הנדסת חשמל ב-SCE המכללה האקדמית להנדסה אשדוד. אולגה ללוש מספרת כי " כשנה לאחר שסיימתי את הלימודים, התקיים כנס תעסוקה במכללה והתעצלתי קצת להגיע. ביקשתי ממשה, שהכרתי לפני מקורסים משותפים שלקחנו, שיעביר את קורות החיים שלי למעסיקים". משם הם המשיכו לדבר, עד שמשה אזר אומץ וביקש מאולגה להחזיר לו על הטובה ולהסכים לצאת איתו לדייט.

השניים זכרו את המכללה והקשר שהחל בכנס התעסוקה גם ביום החתונה עצמו וכהוקרת תודה למכללה, החליטו לערוך את צילומי החתונה גם במעבדה בה הכירו. כיום משה ואולגה מתגוררים באשדוד, ומציינים יותר מארבע שנות נישואין ושני ילדים משותפים, דוד ויהונתן. שניהם התקדמו לאחר הלימודים לעבודות בתחום הנדסת החשמל: " כיום אני עובדת כמנהלת פרויקטים בתחום הביצוע בחברת "אפקון מערכות, העוסקת בתחום החשמל בפרויקטים רבים בארץ, כמו בניין אינטל החדש בפתח תקווה ותחנות חשמול של רכבת ישראל. משה בעלי עובד כמהנדס חשמל בחברת EV Meter המפתחת ומייצרת עמדות טעינה לרכבים חשמליים בישראל".
אולגה סיפרה לסיכום: "מאז שסיימתי את לימודיי, אני מגיעה למכללה בימים הפתוחים כדי לספר למועמדים על החוויות שלי מהתואר. לאחר שמשה ואני התחתנו אני מוסיפה את סיפור ההיכרות שלנו, כדי להראות שהמכללה נותנת עוד הרבה דברים, חוץ מתואר".

דילוג לתוכן