אבינו ממשיך עונה נוספת בעירוני אשדוד

סוף סוף הגיעה ההודעה הרשמית לגבי המשך עבודתו של אבי אבינו במכבי עירוני אשדוד ("שמח ומאושר לחתום לעוד עונה")

שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואצאפ
שיתוף ב email
שיתוף במייל

עונת המשחקים 2021/22 של ליגה א' דרום בפתח וסוף כל סוף הנהלת עירוני אשדוד הודיעה על המשך העסקתו של המאמן בן ה-37, אבי אבינו. אבינו אמר על כך: "שמח ונרגש לחתום לעוד עונה בעירוני בתום עונה קשה ומאתגרת בה הצלחנו לעמוד במטרה, עושים חישוב מסלול מחדש ומקווים לעונה מוצלחת עם שאיפות שונות. נבנה צוות איכותי ומקצועי, נחזק בשחקנים איכותיים ורעבים להצלחה ונקווה שהשנה עירוני תהיה במקום שהיא ראויה להיות בו".

ידוע שהמאמן אבינו מצוי ביחסים קרובים מאוד עם המנהל המקצועי ברוך דגו, שהיה זה שהביא את אבינו. בעונה הקרובה חובת ההוכחה על אבי אבינו שהמשיך והחמיא להנהלת עירוני אשדוד על האמון: "רוצה להודות למנהל המקצועי ברוך דגו, על התמיכה ושיתוף הפעולה ולכל חברי ההנהלה על האמון בי".

בהנהלת הקבוצה ובצוות המדיה מנסים להגיע לקהל יעד נוסף בשביל להגדיל את כמות רוכשי המניות, מה שיבטיח תקציב ראוי לעונה הקרובה. בינתיים אוהדי הקבוצה שמחים ונרגשים להשתתף בטורניר האוהדים המסורתי והגדול של עמותות האוהדים שיתקיים בבוקר יום שישי הקרוב בירושלים, במגרש 'מבט', אותו תארח קבוצת הפועל ירושלים וישתתפו בו אוהדים מקבוצות הפועל פ"ת, הכח ר"ג והפועל ת"א.

כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

הורדה לאייפון:

דילוג לתוכן