אביו של עמית יגאל ז"ל הרצה לתלמידים באשדוד

שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואצאפ
שיתוף ב email
שיתוף במייל

פריחה שמעה שהשבוע התארח בבית ספר מקיף ג׳, ברוך בן יגאל- אביו של לוחם סיירת גולני, עמית ז״ל, שנפל בפעילות מבצעית, לפני כשנה וחצי.

 האב דיבר בפני תלמידי שכבה יב׳ והשיח היה מרגש, כשאף תלמיד לא הותיר עין יבשה. השיח סבב סביב השכול של בן יחיד, חוק ההמשכיות שהוא מקדם ובעיקר על אהבת אדם ואהבת המולדת.

בסוף ההרצאה העניקו לו הקדשה של תלמידי יב׳, ובו הם הביעו את תמיכתם בחוק ההמשכיות. פריחה התרגשה.

פריחה שמעה שהשבוע, בנר שני של חנוכה, ובמסגרת חודש מניעת אלימות כנגד נשים, החליטו  ב׳מהות׳ הרשות העירונית לחוסן קהילתי, להאיר זרקור על התופעה. בריז׳יט דוקהן הזמינה את שחקני מ.ס אשדוד שביקשו להעביר מסר בזה הלשון אפס סבלנות לאלימות כנגד נשים. פריחה מצטרפת למסר.

השבוע נרשם רגע מרגש בפסטיבל הפרינג'סטייל באשדוד‫, כשאות יקיר הפסטיבל הוענק לשחקן יוסי סגל בן ה-84, על ידי חבר מועצת העיר מאיר אברז'ל הממונה על מיזם 'מרחב יצירה' ועל היחידה לשכונות ותיקות והון חברתי‫. אות ההוקרה הוענק לסגל, שחקן מיתולוגי סוחף, מרגש ומצחיק עד דמעות במהלך הצגת היחיד שלו "שחקן מחפש במה", שהועלתה במסגרת הפסטיבל בבית משפחת דואק באשדוד לעיני קהל של עשרות אנשים

פריחה שמעה שיו״ר ויצו לשעבר, גילה קליין וקבוצת נשים מאשדוד, נפשו בירדן הקסומה. הם טיילו במשך ארבעה ימים שלמים וסימנו וי על היעדים הבאים: פטרה, ואדי רם, ואיישה. את הטיול אירגנה מלי בונבידה, מדריכת תיירים מאשדוד.

כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

הורדה לאייפון:

דילוג לתוכן