ashdod10 logo

מדריך כל אירועי התרבות באשדוד:הצגות סרטים וסבא טוביה

כל ההצגות המחזות והסרטים שיש באשדוד בחודש הקרוב
מערכת "אשדוד 10" | שני, 12 אוקטובר 2015 15:28

מוצ"ש,17 באוקטובר 2015 בשעה 21:30

"זוגות בזיג זג" -תיאטרון הקומדיה בשיתוף היכל התיאטרון קריית מוצקין מציגים את הגרסה ישראלית מאת מרק קמולטי לקומדיה המפתיעה שכבשה את העולם:כשאשתו נמצאת בביקור אצל אימה ואחרי שתאם אליבי עם חברו הטוב, מארגן דניאלסוף שבוע רומנטי בבית הקיץ שלו לו ולמאהבת היפיפייה שלו, אליו הוא מזמין גם שפיתשתכין להם אוכל גורמה אשר תבליניו יהפכו את סוף השבוע המפולפל שלהם למושלם.

מה כבר יכול להשתבש?למזלו של הקהל, הכול יכול להשתבש ואכן משתבש.סוף השבוע הרומנטי של דניאל הופך לערב של הפתעות, שינויי זהות, שקרים והמצאות,הגורמות לדניאל הסתבכויות הולכות וגדלות ולקהל ערב של הנאה וצחוק משחרר.

נוסח עברי: דניאל לפין, בימוי: לסלי לאוטון תכנון תפאורה:מאיה פלג.תכנון תאורה: מאיר אלון. תכנו תלבושות : דפנה פרץ. מפיקה: מרים עציוני. בהשתתפות: גיא לואל, יניב פולישוק, שירלי בוגנים, ליאת אקטע,הילה סורג'ון ואלון חמאווי.

המשכן לאמנויות הבמה הפיס אשדוד (רח' דרך ארץ 1, אשדוד), למידע ולרכישת כרטיסים נא חייגו : 08-9568111

 

TARBOT2

"מרדף לילי"(ארה"ב 2015)

יום ראשון,18 באוקטובר 2015 בשעה 17:00

שעת סיפור ויצירה ע"פ "הפתעות בדרך הביתה" מאת רותי סרלין.

מידי יום ראשון בשעה 17:00 עורכים בספריה העירונית  שעת סיפור ויצירה צבעונית תוך הפעלת הילדים . מה קורה כשילד סקרן ובעל חלומות הולך בשביל מבית הספר לביתו? לדניאל לא משעמם לרגע. הרבה הפתעות מצפות לו בדרך... מזל שיש לו ילקוט! רותי סרלין כתבה ספר פשוט הכובש את הלב בתמימותו, במקצביו ובחרוזיו. הפעילות מיועדת  לגילאי  2-5 שנים.ללא תשלום.

הספרייה העירונית ,רובע ב',רח' קיבוץ גלויות 4,אשדוד.למידע: 08-8564280,

יום שני,19 באוקטובר 2015 בשעה 19:30

"מרדף לילי"(ארה"ב 2015)

מתנקש מבוגר נאלץ לצאת נגד הבוס האכזרי שלו כדי להגן על בנו עימו ניתק קשר, לאחר שהבן היה עד לחיסול שביצע בנו של הבוס.שחקנים:ליאם ניסן ,אד האריס,במאית:אומה קולט סרה.תסריט:בראד אינגלסבי, הפקה: רוי לי, ברוקלין וויבר, מייקל טאדרוס, צילום: מרטין רו.

סינמטק אשדוד באגף התרבות של  מרכז קהילתי "בית לברון",רח' נתן אלבז 25 ,אשדוד.למידע והזמנות התקשרו 08-8555834

TARBOT3

שעת סיפור ויצירה ע"פ "הפתעות בדרך הביתה" מאת רותי סרלין.

 

 

יום רביעי ,16 בספטמבר 2015 בשעה 17:30

Sahi re sahi

לראשונה ההצגה המצליחה יוצאת מגבולות הודו, ההצגה sahi re sahi שיצאה לדרך בשנת 2002 ומוצגת בתיאטרון עד היום, בהצלחה רבה.בשלוש עשר השנים ההצגה נחלה הצלחה רבה עם אולמות מלאים עד אפס מקום ושברה שיאים כאחת ההצגות הטובות בהודו.ההצגה זכתה לפרסום רב במהרשטרה וזכתה לתשבחות רבות,שבזכותם גרף התיאטרון רווחים נאים.החשוב מכל הוא שההצגה זכתה באהבת הקהל.הקרדיט להצלחה הרבה שמור לצוות התיאטרון, השחקנים וכמובן לקהל הצופים.למרות השנים הרבות, ההצגה מככבת בתיאטראות ושוברת קופות.

המשכן לאמנויות הבמה הפיס אשדוד (דרך ארץ 1, אשדוד), למידע  ולרכישת כרטיסים נא חייגו: 08-9568111

יום רביעי,21 באוקטובר 2015 בשעה 19:30

"מנתק המים"(ישראל 2012)

מנתק המים הוא סרטו העלילתי הארוך הראשון של עידן הובל, בוגר בית הספר סם שפיגל לקולנוע ולטלוויזיה. הסרט הוצג בפסטיבל הסרטים של ונציה וזכה בפרס השחקן הטוב ביותר למשה איבגי בפסטיבל הסרטים הבינלאומי חיפה.

גבי (משהאיבגי),מובטל המתקשה לשאת בעול קיום משפחתו, נאלץ לקבל עבודה כמנתק מים לאנשים שמצבם קשה עוד יותר משלו. כמו גנב הוא פולש לחצרות האחוריות של הבתים וכמו תליין הוא מסתובב בשכונות. כשהוא מקולל ומושפל, כלוא בתוך מעגל קיומי אכזרי,גבי ממשיך לנתק ולנתק כשהוא נתלה במקור כוחו ותקוותו היחידה: בנו, המקווה להיות ספורטאי מצטיין.שחקנים:משה איבגי,נעמה שפירא,טום יפת,במאי:עידן הובל.תסריט: עידן הובל, הפקה: איתן מנצורי, צילום: איתי מרום, עריכה: נמרוד אלדר, מוסיקה: נמרוד אלדר.

סינמטק אשדוד באגף התרבות של  מרכז קהילתי "בית לברון",רח' נתן אלבז 25 ,אשדוד.למידע והזמנות התקשרו 08-8555834

 

TRBOT1

"זוגות בזיג זג"

 

 

יום חמישי,22 באוקטובר 2015 בשעה 17:30

חגיגה עם סבא טוביה

חגיגה אמיתית לילדים ולכל המשפחה:עכשיו על הבמה, המיטב של סבא טוביה, הלא הוא טוביה צפיר, הבדרן של המדינה.סבא טוביה מגיע לבקר את נכדתו גילי ומפתיע אותה בחגיגת שירים, סיפורים וריקודים לכבוד יום הולדתה. בהצגה צבעונית, מוסיקלית ומצחיקה משולבים קטעים נבחרים מהקלטות ומההופעות של סבא טוביה:מסיבה ביער עם סבא טוביה,ספורים כיד המלך,

סיפורי התנ"ך ואפילו טובי דובי והמלך טוביהו באים לבקר.בהשתתפות : טוביה צפיר, שלומי קבסה, מיכל פוליצר, ורקדניות מהסטודיו של קרן פלג.

כתבה: שלומית קורן, בימוי: טוביה צפירמוסיקה: ליאורה שלזינגר, יהונתן צפיר. תלבושות: אלה קולסניק,כוריאוגרפיה: קרן פלגץ

המשכן לאמנויות הבמה הפיס אשדוד (רח' דרך ארץ 1, אשדוד), למידע  ולרכישת כרטיסים נא חייגו : 08-9568111

הוסף תגובה

תגובות לא ראויות תוך שימוש בביטויים העולים כדי לשון הרע יימחקו מהאתר.