ashdod10 logo

עלונים המחולקים באשדוד מבשרים: המשיח יגיע בחודש דצמבר

כשלוש שנים לאחר שהוכרז לשווא כי המשיח מגיע והגאולה קרבה שוב, עלונים המחולקים באשדוד מבשרים על בוא המשיח.לפי העלונים, משיח בן דוד יגיע בשנת תשע"ו או יותר מדוייק בתאריך 22.12.15 ויגאל את עם ישראל. ואיך בדיוק המשיח והגעתו קשורים לנשיא ארה"ב ברק אובמה?  
ענת ביגר | שישי, 11 ספטמבר 2015 10:08

 

"מה אתם עושים ב- 22.12.15? רשמו ביומנים ביום זה יגיע, סוף סוף אחרי אלפיים שנות המתנה משיח בן דוד", כך נכתב באותיות גדולות בעלונים המחולקים בעיר. לאחר האכזבה בשנת 2012, כשבניגוד לכל הבשורות המשיח לא הגיע ולא גאל אותנו מהאיום האירני או יוקר המחיה החל לאחרונה, לקראת חגי תשרי, גל חדש של פרסומים האומרים כי המשיח יגיע בשנת תשע"ו. ממש אוטוטו.
בעלון שהגיע למערכת העיתון שהופץ באשדוד על ידי "כי לה' המלוכה" נכתב באותיות קידוש לבנה "ביאת המשיח בתשע"ו? " לפי כל החישובים והפרשנויות. כן. בוא יבוא בקרוב המשיח. "בן אדם מה לך נרדם...? ישראל הקדושים! זה היום קיווינו לו נגילה ונשמחה בישועתנו. יום ביאת משיח צדקנו קרב ובא. הסימנים לכך מתרבים מיום ליום. עורו נא והתבוננו חזק חזק ונתחזק", נכתב בעלון ומזמין את הקוראים לראות את הסימנים לגאולה. בין היתר פענוח נבואת דניאל וגילויים מאת הצדיק רבי ציון ברכה זצ"ל. לפי הכתוב יגיע המשיח ביום י' טבת התשע"ו 22.12.15 וכי בית המקדש ירד מהשמים ביום ט"ו ניסן התשע"ו 23.4.16. בין היתר לצד כל הגימטריה והחישובים נכתב על הגאולה וביאת המשיח על צופן המתייחס לעימות אובמה נתניהו בצופן התורה, וכי על פי צופן זה יש הוכחה שהמשיח יבוא בתקופת אובמה, נשיא ארה"ב על פי הצופן בראק אובאמה= 358 נחש= 358 בגימטריה וגם המילה משיח נותן 358.
אז אם אתם מחכים עד בוש למע"מ אפס על הדירה הראשונה, שנחזור להיות ארץ זבת חלב ודבש בלי יוקר מחירים ושגם אנחנו נקבל תמורה ממתווה הגז אל דאגה. לפי העלון שחולק המשיח יגיע ויסדר את הכל, ועד אז צריך לחזור בתשובה ולמהדרין אפשר לרכוש את העלון וכל המרבה הרי זה משובח.
כזכור, בקיץ 2012 בימים שקדמו לצום תשעה באב, פשטה שמועה באשדוד שהמשיח עתיד להגיע ביום הצום. כ- 68,000 עלונים בהם צוטטו רבנים וגדולי דור שאמרו שלפי חישובים של רבנים המשיח עתיד להגיע בתשעה בלב, אח"כ בסוף חודש אב וגם היו שאמרו כי הוא יגיע לקראת ראש השנה  רבים מתושבי העיר, כולל חילונים צמו וקיוו לנס אך התאכזבו לגלות שמשיח לא הגיע. השמועות יוחסו לרבנים שאמרו שהמשיח עתיד להגיע השנה שנת תשע"ב. כ- 68,000 אלף עותקים של עלון הנושא את הכותרת "הגאולה כאן ועכשיו" חולקו בין בתי האב ובבתי הכנסת. בעלון צוטטו גדולי הדור ורבנים שאמרו, כי על פי חישובים שערכו בספרי הקודש והזוהר כי משיח בן דוד יגיע בט' באב תשע"ב או בסוף חודש אב בשנה זו. "הגיע הזמן הנכון והמסוגל ביותר לגאולתנו, יש 'להגדיל ראש', ופשוט לעזוב את כל העיסוקים הטפלים שאנחנו עסוקים בהם בחיי היום יום , ולעסוק בעיקר.... חסד גדול ועצום עושה איתנו השם יתברך, וברחמיו הרבים ובאהבתו הגדולה לעם ישראל, מזכה אותנו להאיר ולהעיר את עיניהם של גדולי הדור וצדיקיו להבין ולפענח את הסודות והצפנים הרמוזים בתורתנו הקדושה בעניין 'קץ הגאולה האחרון'... כשידוע, לפי רבי שמעון בר יוחאי בספר הזוהר הקדוש, ובפירוש הגר"א: יוצא ששנת הגאולה היא שנת תשע"ב" נכתב בעלון. בין גדולי התורה מצוטט הרב כדורי זצוק"ל שדיבר על זמן ביאת המשיח ונשאל באיזה חודש ושנה יבוא המשיח? וענה "בחודש אב תשע"ב". העלון נשען גם על דברי הרב יקותיאל פיש, מירושלים שכתב קונטרס העוסק "בסוד החשמל", והוא תמציתו של ספר גדול בין חמישה כרכים שנוגע בין תורת הנגלה לתורת הנסתר ומובאות בו הוכחות רבות קבליות לכך ששנת תשע"ב היא שנת הגאולה הסופית, לא גאולה מוקדמת, שתלויה בכך שעם ישראל יחזור בתשובה אלא הגאולה הקצובה גאולת "בעתה". בסיום העלון מצוטט הרב יקותיאל פיש שאומר: "אני לא מבין איך זה שמחביאים את כל עניין הגאולה, שהרי קץ הגאולה האחרון כבר כאן ומצווה לפרסם הדבר ברבים". קוראי העלון מתבקשים לעשות ביחד "תשובה אמיתית פרטית וכללית".
האם המשיח צפוי להגיע עד סוף השנה? ימים יגידו. ועד אז יהיו שלא יאמינו ויהיו גם, כמו עמרם בן שבו שיאמינו כדברי הרמב"ם. "אני מאמין באמונה שלמה בביאת המשיח, ואף על פי שיתמהמה, עם כל זאת אחכה לו בכל יום שיבוא".  אז כל מה שנותר לנו להמתין ולראות יבוא?